Головна Свято Дитсадок села Світязь відзначив 40-річний ювілей

Дитсадок села Світязь відзначив 40-річний ювілей

4401

16 лютого в Світязькому дитсадку було людяно і гамірно. Свят­ково прибрані групи, нарядні мешканці дошкільного закладу, на стіні – багата і цікава історія дитсадка у світлинах. На свято прибуло багато місцевих жителів, батьків вихованців, ветеранів дошкілля, колег-освітян, школярів, а також представники влади.

Дитсадок, який нині відвідує 81 дитина, впродовж десятиліть розквітнув до невпізнання і тепер радує своїх мешканців сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, казковими майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Для дітей створені гарні умови для перебування, тому батьки можуть бути за них спокійними. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники: завідувач, вихователі, няні, музичний керівник, медик, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про маленьких вихованців.

Привітала гостей завідуюча Наталія Микитчук, передавши зго­дом слово працівникам дитсадка і маленьким вихованцям. На ціка­вих заняттях у дитсадку, пізнавальних іграх та веселих колектив­них розвагах виросло не одне покоління світязян. Тому спогади ли­лися рікою, слова вдячності і щирих побажань линули від священ­нослужителів Світязького Петро-Павлівського монастиря, пред­став­ників відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержад­мі­ніс­трації Катерини Редько та Галини Янчук, Світязького сільського голови Миколи Цвида, директора школи села Світязь Віри Озімок, а та­кож голови Шацької районної ради Сергія Карпука та голови Шацької райдержадміністрації Василя Голядинця.

Гості прибули на свято не з по­рожніми руками, подарували юві­лярам ікону святого Миколая Чудотворця, квіти і картини, ва­зи, іграшки, солодощі та багато іншого.

Гаряче аплодували присутні виступам малечі, яка хоч і соро­м’я­зливо, але щиро зізнавалася в любові до рідного дитсадка. Спі­вала, декламувала вірші і тан­цю­вала для гостей. Привітали ви­хованців дитсадка і школярі міс­цевої школи, наголосивши, що су­мують за тим часом, коли мож­­на було безтурботно бавити­­ся в сті­нах закладу.

Дійсно, діткам тут тепло і за­тишно, у дитсадку дбають про їхній комфорт, про повноцінний розумовий і фізичний розвиток, про те, щоб вони виростали лю­дьми з великої літери. Найближ­чим часом, зі слів сільського го­лови, дитсадок може зазнати довгожданих змін – розширення площі приміщення, відкриття ще двох груп та охоплення дошкільною освітою більшої кількості діток.

Нехай же період зрілості – 40-річчя – дасть поштовх до ще більшого розквіту дитсадка, нехай примножить добрі справи і стане стимулом для подальших успіхів та подарує ще не одну славну ювілейну дату!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.