Головна Свято Хокей, млинці та рибна юшка:як у Шацьку Масляну відзначали

Хокей, млинці та рибна юшка:як у Шацьку Масляну відзначали

3070

У минулу неділю, 18 лютого, Шацьк вкотре підтвердив, що може стати такою собі хокейною Меккою Волині та бути центром зимового відпочинку.

В цей раз одразу два веселих дійства з розмахом пройшли на озері Люцимер: завершальний VІ хокейний турнір «Кубок Shakovel» та Масляна.
Організаторами дійств стали активісти з шацької команди «Shakovel», сприяли проведенню заходу маєток «Nester-House», що в с. Світязь, Петро Нестерук, та приватний підприємець Василь Печук. Активно допомагали в організації зимового свята спорту та веселощів Інна Стиран, Надія Роборецька, Юлія Іщук (господині накрили щедрий стіл з млинцями з різноманітною начинкою та бутербродами), Олександр Любиш, Андрій Іщук. Євген Цвид майстерно приготував для хокеїстів та гостей свята запашний трав’яний чай та глінтвейн, а над рибною юшкою чаклували Леонід Цюп’ях та Володимир Рудь.

Відкрили хокейний турнір голова Шацької РДА Василь Голядинець, ветеран спорту Шацького району Василь Семенюк, а також активіст команди «Shakovel» Сергій Грицюк, побажавши учасникам цікавої та насиченої гри, а головне – перемоги.

В результаті запеклої боротьби на льодовій арені перемогу здобули хокеїсти з команди «Ковель-Ветеран», на другому місці розташувався «Ковель-Молодь», на третю сходинку забралася збірна команда з Шацька, четверте дісталося «Shakovel». Переможцям та учасникам змагань вручав грамоти та призи підприємець Петро Нестерук, презентувавши переможцям відпочинок у чанах в маєтку «Nester-House» та вино.

В день Масляної започаткували проведення ще одного видовищного дійства (воно, правда, не для людей зі слабкими нервами!) – фестивалю моржів. Кожен, хто мав бажання та не злякався крижаної води, мав можливість здійснити заплив на відстань і здобути перемогу в цьому екстремальному виді змагань. Переможцями стали: І місце – Леонід Гаврилюк (Любомль), який проплив 300 м; ІІ – Віктор Кропивник (Шацьк), котрий подолав відстань у 140 м; ІІІ – Леонід Цюп’ях (Шацьк), здолавши 40 м. Вручали грамоти моржам-екстремалам керівник громадської організації «Shakovel» Володимир Кубай та Петро Нестерук. Видовищним завершенням дійства стало спалення солом’яного опудала Масляної.

Віта ШЕПЕЛЯ