Головна Свято Як нас вітали із Різдвом Христовим

Як нас вітали із Різдвом Христовим

2820

В один з магічних різдвяних днів ці маленькі колядники в вишиванках галасливим вихором увірвалися до нашої редакції. «Пане господарю, дозвольте заколядувати!». Ніхто з працівників не встиг ще і слова мовити, як з порогу зазвучала найпопулярніша в Україні колядка «Добрий вечір тобі…». Після щирих віншувань ми всі повірили, що в новому році матимемо добре здоров’я, а редакція-іменинниця (нам 1 січня виповнилося 20 років!) процвітатиме й радуватиме читачів цікавими випусками газети «Шацький край».

Згодом виявилося, що ватага колядників оббігала чи не всі магазини, аптеки, державні установи і навіть перукарню, розміщені в центрі селища Шацьк. То хто ж організував цих віншувальників у самобутній колектив? Хто напоумив підняти настрій десяткам людей у робочий день?

А починалося все з літературно-музичного свята в Шацькій районній бібліотеці для дітей, директором якої є Світлана Бляшук. Маленькі читачі прийшли в улюблений дім книги, щоб почути з вуст бібліотекаря Тетяни Редько цікаву інформацію про три веселі зимові празники, похизуватися один перед одним вивченими колядками і навіть почастуватися традиційними різдвяними смаколиками: пирогами, варениками, кутею та узваром. Атмосфера свята надихнула дітей на пісню і добрі справи. Тоді й зазвучала колядка на весь Шацьк.

«А на цьому слові бувайте здорові!..». І ви, дорогі коляднички, не хворійте та не оминайте нашу господу й наступного року!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.