Головна Свято Луцький міський голова Ігор Поліщук: “Немає жодних сумнівів, що наш прапор —...

Луцький міський голова Ігор Поліщук: “Немає жодних сумнівів, що наш прапор — це прапор перемоги”

1278

Сьогодні з нагоди Дня Державного прапора над Луцьком замайорів синьо-жовтий стяг. Луцький міський голова Ігор Поліщук наголосив, що ми вчергове відзначаємо це свято в умовах повномасштабного вторгнення. На превеликий жаль, в нашу громаду та чи не в кожне українське місто та село повертаються наші Герої на щиті та продовжують гинути цивільні українці від рук російських терористів.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців та захисників, а також цивільних українців, які загинули від рук російських окупантів.

 
 
 
 
 
 
 

“Сьогодні нам, українцям, знову доводиться захищати свою незалежність і свою свободу, знову доводиться захищати наш суверенітет і територіальну цілісність, знову доводиться захищати наші державні символи. Але прапор України — це символ боротьби за свободу, це символ мужності та відваги в усьому світі. Сьогодні український прапор — це прапор боротьби за право вільно жити у своїй країні, за право бути щасливими і процвітати, – наголосив міський голова Ігор Поліщук. – Наш прапор бережуть на передовій, з нашим прапором йдуть в бій і перше, що роблять наші захисники, коли звільняють окуповану територію, встановлюють Державний прапор України. Тому немає жодних сумнівів, що наш прапор — це прапор перемоги”.

 
 
 
 

Ігор Поліщук висловив слова вдячності усім військовослужбовцям та захисникам, які сьогодні захищають Україну, завдяки яким сьогодні у нашому місті та у наших селах і в багатьох інших містах та селах України, продовжується відносно мирне життя, дітки ходять в школи та садочки, люди ходять на роботу.

 
 
 
 
 
 

“Хочу подякувати за те, що немає таких жахіть, хаосу та розрухи, які, на превеликий жаль, є в окремих інших містах на сході та на півдні нашої країни. Велика вдячність і шана усім військовослужбовцям та захисникам, які воюють за те, щоб Державний прапор України повернувся в усі окуповані міста та села нашої країни. Нехай Господь збереже та благословить Україну та нас українців. Перемоги та миру нам усім. Слава Ісусу Христу та Слава Україні!”, – сказав Луцький міський голова.

 
 
 

Далі на Театральному майдані міста відбулася патріотична акція за участю творчих колективів закладів культури нашої громади.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)