Головна Свято Мер Володимира-Волинського Ігор Пальонка привітав жителів з нагоди Дня міста та...

Мер Володимира-Волинського Ігор Пальонка привітав жителів з нагоди Дня міста та Дня Української Державності (

1470

Дорогі володимирчани!

Нині нашому місту виповнюється 1034 роки. Древній та водночас сучасний Володимир пишається тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Цього дня ми з вдячністю згадуємо усіх, хто творив історію Володимира, збагачував його та розбудовував упродовж віків. Щоденною працею та спільними зусиллями ми всі разом продовжуємо творити теперішню історію нашого міста.

Дякую кожному володимирчанину за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток Володимира. Дякую усім захисникам нашої України, бо саме завдяки вам маємо можливість мирно жити у рідному місті!

Символічно, що саме сьогодні, у день Хрещення Київської Русі князем Володимиром Великим ми відзначаємо День української державності – свято, яке уособлює всю хоробрість, славетність та мудрість нашої держави. Ми горді з того, що історія нашої державності тісно переплітається з історією нашого древнього міста. Пишаюсь тим, що ми відновили справедливість, повернувши місту його історичну назву – Володимир!

Тож з нагоди свята бажаю жителям громади міцного здоров’я та натхнення, а нашому рідному Володимиру – процвітання, миру та добробуту!