Головна Свято На День села Кропивники згадували славетних земляків, співали та вигравали у лотерею

На День села Кропивники згадували славетних земляків, співали та вигравали у лотерею

5432

Протягом останніх років у Кро­пивниках у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначають ще одне свято – День села. Цю дату обрали не випадково, бо саме на 9 травня в село, в лісах якого в роки вій­ни в партизанському загоні було чимало жителів Кропивників, а загалом за роки війни загинуло 52 його жителі, з’їжджаються родичі, аби вшанувати пам’ять своїх славетних земляків.

Гамірно в цей день було в сі­ль­ському клубі. Ведучі святко­вого заходу Валентина Сидорук та Тетяна Шепеля представили гостей, котрі приїхали при­ві­та­ти з подвійним святом жи­телів села: Василя Голядинця, голову Шацької райдержадмі­ністрації, Сергія Карпука, голову Шацької районної ради, Сергія Віннічука, голову Шацької се­ли­щ­ної ради, Тетяну Дацько, пред­ставника благодійного фонду народного де­путата України Сте­пана Івахі­ва «Патріоти Волині», та основного організатора та ідейного натхнен­ника заходу – в.о. старости Івана Гінчука (на фото).

Усі вони бажали процвітання селу, його мешканцям міцного здо­ров’я та довголіття. З нагоди свята ведучі відзначили пода­рун­ками своїх односельчан у  п’яти номінаціях. Так, най­ста­рі­шою жителькою села є 90-річна Ірина Шепеля, яка 1 травня від­значила свій ювілей. Наймо­лод­шою мешканкою села стала Софійка Дикса. Відзна­чили по­дарунком господарів найкращої садиби – Ігоря та Світлану Су­хецьких. Найкра­щими господа­рями села виз­на­чили подружжя Сухецьких – Арте­ма та Надії, котрі обробляють більше чо­ти­рьох гектарів землі, тримають у господарстві коня та три ко­рови, а за рік здали 3 600 л мо­лока на ТзОВ «Шацький мо­ло­козавод». У номінації «Ве­теран праці» відзначили Пела­гію Си­дорук з 20-річним стажем ро­боти на фермі.

Сергій Віннічук відзначив по­дарунками й шістьох вдів ве­теранів війни, а також трьох мо­білізованих військовослуж­бов­ців, котрі бра­ли участь у війні на сході України: Павла Марка, Вік­тора Да­нилевича, Миколу Свір­жевського.

Долучилась до вітань Тетяна Дацько: від благодійного фонду вона привезла жителям села при­зи для розіграшу в лотереї – овочесушарку (головний приз), фени для волосся, праски та пледи.

А почесну місію – розділити між гостями коровай – доручили жи­телю села Степанові Шепелюку.

Не обійшлося в цей день без святкового концерту. Зі сцени лу­нали пісні та вірші у виконанні юних артистів Людмили Демчук, Анастасії Ко­роць, Соломії Сидорук, Василя Марка, Іванни Карасюк. А потім веселого настрою глядачам до­дав виступ ансамблю з Ковеля «Поліський дивоцвіт» (такий по­да­рунок презентував жителям се­ла Степан Івахів).

Наостанок відбувся розіграш безпрограшної лотереї. До речі, квиток коштував всього 20 гри­вень. Хтось купив один квиток, а більш азартні гравці придбали навіть по 8-10 квитків. В підсумку головний приз – овочесушарка – дісталася другокласнику Сергієві Коростильову.

За спонсорську допомогу в про­веденні заходу Іван Гінчук по­дя­кував Шацькій селищній раді, По­ліському лісництву, підприєм­цям Андрієві Данилюку, Тамарі Пиленко та фонду «Патріоти Волині».

Віта ШЕПЕЛЯ.