Головна Свято Подарунки у день Миколая – хворим діткам

Подарунки у день Миколая – хворим діткам

2964

З нетерпінням усі дітлахи щороку чекають новорічно-різдвяних свят, які розпочинаються з дня святого Миколая, коли кожна дитина очікує від святого на улюблений подарунок

Традиційно в Шацькій районній лікарні ТМО Любомльського і Шацького районів хворим діткам, які перебувають на стаціонарному лікуванні у медичному закладі, до свята адміністрація медичного закладу підготувала пакунки із солодощами, котрі роздавали генеральний директор ТМО Володимир Дибель, головний лікар Світлана Крецу, перший заступник голови Шацької РДА Сергій Сидорук, Шацький селищний голова Сергій Віннічук. Вони також побажали діткам якнайшвидшого одужання, бути завжди слухняними та чемними.

Варто додати, що працівники районної лікарні також потурбувалися про новорічний настрій усіх, хто змушений завітати в ці дні до їхнього закладу: у фойє та коридорах були встановлені ялинки, а вхідні двері лікарні та майже кожні двері кабінетів лікарів прикрашені малюнками новорічної тематики. «Можливо, хоч таким чином біль наших пацієнтів хоч на трохи, але буде не таким відчутним для них», – говорять у лікарні.

Віта ШЕПЕЛЯ.