Головна Свято “Різдвяна зірка засіяла”: у Ковелі відбулось свято колядок

“Різдвяна зірка засіяла”: у Ковелі відбулось свято колядок

981

В Україні магія Різдвяних днів нерозривно пов’язана із багатьма традиціями, серед яких одне з найважливіших місць займають колядки та різноманітні святкові віншування.

Гучні колядки, щедрівки та вертеп презентували ковельчанам творчі колективи нашої громади. Майже три години тривала програма “Різдвяна зірка засіяла”.

Сьогодні через коляду ми молимось і просимо за Перемогу. У час випробувань для нашої країни з’явились нові колядки, у яких біль втрати, смуток від того, що люди не можуть жити у своїх рідних домівках, не всі родини у повному складі могли зібратись у ці Різдвяні дні.
Звучали й усім знайомі піснеспіви. Колядували на добро, щастя та злагоду, бажали щасливого Різдва та миру нашій славній Україні.

Для ковельчан колядували: фольклорний гурт «Намисто», ансамблі «Лісова пісня», «Барви», хорова капела, гурт «Колорит».

Також зі святами вітали дитячі колективи – «Надія» та учні Ковельської школи мистецтв, солісти – Соломія Бородій, Аня Старенько. Співала для усіх неперевершена Вікторія Тітчук.

Приїхали у Ковель колядники з Ружина, Городильця, Білина, Тойкута.

«Нехай ці Різдвяні свята куполом світла та Божої благодаті накриють нашу Україну, захищаючи всіх нас від цієї безглуздої страшної війни», – побажала ведуча заходу Наталія Гончар. – А вогник різдвяної зірки зігріє своїм теплом кожного нашого Героя-захисника».

Спасибі нашим військовим за те, що ми молимось, колядуємо і щиро віримо у нашу Перемогу.