Головна Свято «Різдвяні піснеспіви» лунали у Луцьку

«Різдвяні піснеспіви» лунали у Луцьку

1111

Сьогодні в Палаці культури міста Луцька відбувся міський традиційний фестиваль «Різдвяні піснеспіви». Цьогоріч у заході «Різдвяні піснеспіви» взяла участь рекордна кількість колективів – 55. Серед них: хорові колективи релігійних громад, творчі колективи установ культури та навчальних закладів.

Гучними оплесками зустрічали глядачі усіх учасників фестивалю: від найменших дітлахів до дорослих.

Завітала на святкове дійство заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона привітала присутніх з Різдвом Христовим та зазначила, що це особливе свято, яке знаменує собою віру, мир та надію на життя. “Ми твердо віримо в те, що наші славні воїни вистоять, перемога буде за нами. Нас надихає наша історія та культура, яку ми бережемо та передаємо нашим дітям. Адже без культурних цінностей нації не буде. Ми робимо все можливе, щоб наші діти не забули українську мову, пісню, колядку та щедрівку. Ми проводимо цей традиційний фестиваль під захистом наших Збройних сил України і щиро дякуємо та вклоняємось їм. Нашу націю ніхто не зламає, адже наш дух живе в серці. Віримо в Перемогу”, – сказала Ірина Чебелюк.

Учасникам фестивалю вручили спеціальні Подяки міського голови за збереження культурної спадщини та популяризацію різдвяних традицій.

Захід був благодійним, адже під час нього збирали кошти на потреби ЗСУ.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)