Головна Свято Шачани взяли участь у столичних заходах з нагоди Дня Соборності України

Шачани взяли участь у столичних заходах з нагоди Дня Соборності України

10859

22 січня 2019 року громадськість з Шацького району взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня Соборності України. Делегацію Шацького та Любомльського районів очолив заступник голови Шацької райдержадмніістрації Володимир Бугайчук.

На урочистості з відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки до столиці з’їхалися жителі усіх регіонів України, а також були присутні міністри України, депутати Верховної Ради, інші високопосадовці.

Урочисті заходи проходили на Софіївській площі, де з нагоди державного свята до українців з промовою звернувся Президент України Петро ПОРОШЕНКО.
«Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об’єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність. Акт Злуки – це найвища точка української революції і визвольних змагань початку двадцятого століття. Він став результатом величезних всенародних зусиль, праці і боротьби, що тривали століттями» – наголосив Президент України.

Учасники заходу мали можливість подивитися військову урочисту ходу прикордонників та ходу військових у формі війська козацького.

Також на мосту Паттона в Києві понад дві тисячі українців створили живий ланцюг єднання.

Тисячі українців, жовто-блакитні прапори, козацька хода, гучна музика військового оркестру та патріотичні пісні підняли дух патріотизму та залишили у душі кожного учасника цього найвеличнішого свята незабутні емоції.

 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.