Головна Свято У Ковелі вперше відбувся фестиваль шкільного вальсу

У Ковелі вперше відбувся фестиваль шкільного вальсу

1404

Площа Героїв Майдану сьогодні вальсувала. У Ковелі вперше відбувся фестиваль шкільного вальсу. 186 випускників семи навчальних закладів міста кружляли у вирі танцю.

Розпочали цю граційну феєрію справжні професіонали — учасники клубу спортивного- бального танцю “Модерн”.

А далі — на імпровізовану сцену вийшли головні герої фантастичного дійства — випускники 2023 року.

Свої постановки представили ліцеї №1, №3 імені Лесі Українки, №7, №10, №11, ліцей імені Олени Пчілки, ЗЗСО№12 та гості — одинадцятикласники Вербського ліцею.

– Дорогі випускники! Чудово, що в цьому році ви вирішили подарувати свій танець всьому місту. Це дуже символічно та означає, що життя продовжується, незважаючи ні на що. Ви не є професійними танцюристами, саме тому ваш дарунок — такий цінний і зворушливий для нас, – сказала заступник міського голови Наталія Маленицька, звертаючись до випускників. – Бажаємо Вам вдалого старту у житті. Завжди пам’ятайте, що ви — родом з Ковеля, що ви — українці, громадяни великої, мужньої, непереможної і гордої країни, яку знає і поважає весь світ.

Свято юності, краси і романтичного танцю не залишило байдужим ні учасників, ні глядачів цього прекрасного заходу. Це було дуже красиво і чуттєво.

Хочеться вірити, що у Ковелі зароджується нова традиція — фестиваль шкільного вальсу. І через рік наша площа знову завальсує, але уже у мирній, переможній Україні.