Головна Свято У Луцьку відкрили ялинку незламності

У Луцьку відкрили ялинку незламності

981

Громадська акція “Ялинка незламності 2023” відбулась сьогодні на Театральному майдані міста Луцька.

З ініціативи міського голови, в громаді  цьогоріч відмовились від гучних святкувань та яскравих ілюмінацій. Тріо ялинок вбрані в патріотичні кольори та символізують віру, єдність та незламність українців. Прикраси оздоблені рукотворними символами Різдва, до виготовлення яких долучились мешканці громади, митці та обдаровані діти.

 
 
 

 

 

Різдвяну свічу пам’яті молодь піднесла до пам’ятного фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України”, тим самим вшанувавши українських Героїв, які поклали своє життя за нашу незалежність.

 
 
 
 

Луцький міський голова Ігор Поліщук привітав присутніх з сьогоднішнім особливим святом для нашого міста — із Днем Святого Миколая.

“На жаль, цього року ми не можемо відзначати його і розпочинати сезон наших свят так,  як ми робили це в попередні роки. Але все ж, наша ялинка прикрашена янголами та стрічками у національних кольорах, і це ще одне свідчення того, що ми надіємося, ми із упевненістю дивимося вперед, і ми віримо в нашу перемогу”, – наголосив він. Міський голова подякував усім жителям громади за єдність, віру, небайдужість та дієвість у наближенні перемоги.

 

“Хочу подякувати усім військовослужбовцям, які сьогодні захищають нашу країну, які служать, і завдяки яким сьогодні ми можемо тут зібратись. Вічна пам’ять, честь та шана тим, хто, на жаль, залишив своє життя на полі бою”, – зазначив Ігор Поліщук.

 

“Бажаю кожному з вас в ці свята, в цей особливий період, щоб вам хоча б трішки стало на душі тепліше та світліше. Бажаю родинного затишку та нехай у ці особливі дні ваші серця будуть наповнені любов’ю. Святий Миколай є покровителем нашого міста, тому сьогодні ми по-особливому просимо, щоб він оберігав Луцьк від негараздів та захищав від ворога. Нехай Господь благословить Україну, Волинську область і наше місто у прийдешньому і усіх наступних роках. Щиро бажаю усім нам перемоги. Слава Ісусу Христу, Слава Україні”, – наголосив міський голова.

На завершення громадської акції луцькі пластуни роздавали присутнім Вифлиємський вогонь миру, а громада спільно виконала духовний гімн України “Боже великий, єдиний”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)