Головна Свято У Шацькому лісовому коледжі відбулися урочисті заходи на День захисника

У Шацькому лісовому коледжі відбулися урочисті заходи на День захисника

10139

На честь захисників України

Напередодні державного свята – Дня захисника України та з нагоди 76-ї річниці утво­рення Української Повстанської армії – у Шацькому лісовому коледжі відбулися урочисті заходи.

Зі сцени привітали захис­ників України голова Шацької РДА Василь Голядинець та го­лова Шацької районної ради Сергій Карпук. Вони подякували усім шачанам, військовим та демобілізованим бійцям, конт­ра­к­тникам та строковикам, при­кордонникам та працівникам правоохоронних структур, котрі стали у важкий для держави час на захист її кордонів, а та­кож сьогодні продовжують від­стоювати територіальну цілі­с­ність держави у війні з Росією.

Хвилиною мовчання учасни­ки заходу вшанували пам’ять бійців, котрі не повернулися з війни: шачанина Сергія Мокрен­ка та жителя села Омеляне Сер­гія Грибука. А право покласти квіти до пам’ятника борцям за волю України надали студентам Шацького лісового коледжу.

Традиційно в цей день від­значили нагородами наших за­хис­ників. Так, грамоти Шацької райдержадміністрації за високий професіоналізм, особисту муж­ність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і те­риторіальної цілісності України, отримали Віталій Голядинець, поліцейський Шацького відділення поліції, Роман Самолюк, старший технік – начальник групи інженерного облаш­тування державного кордону відділу прикордонної служби «Піща», Леонід Стуга, старший технік відділу прикордонної служби «Гра­бове», Олександр Пешка, заступник начальника відділу прикор­донної служби «Грабове» з персоналу, та Руслан Максимчук, командир роти охорони територіальної оборо­ни Шацького району.

Сергій Карпук вручив ме­даль «За єдність України» ма­йору Олександру Давидюку, учаснику опе­рації об’єднаних сил та бойових дій на сході України. Почесні гра­моти Шацької районної ради отримали Петро Дударчук, жи­тель села Мельники, Іван Ко­вальчук, інспектор прикордон­ної служби «Грабове», Юрій Оме­лянюк, прапорщик, Вадим Коваль, інспектор прикордонної служби «Піща», Олександр Ка­расюк, поліцейський сектору реагу­вання патрульної поліції №4 Ша­цького відділення поліції.

Долучилися до вітань з нагоди Дня захисника і голова гро­мад­ської організації «Ветерани АТО Шацького району» Ярослав Крат, а також тимчасово виконуючий обов’язки комісара Шацького РВК Сергій Рибін.

Яскраві, щирі та чуттєві концертні номери підготували мужнім захисникам працівники культури району спільно з викладачами та вихованцями Шацької музичної школи.

Віта ШЕПЕЛЯ