Головна Свято У володимирському парку вирувало “Місто Дитячих Мрій”

У володимирському парку вирувало “Місто Дитячих Мрій”

1277

1 червня з 11.00 з нагоди Дня захисту дітей у парку Слов’янському відкрилось “Місто Дитячих Мрій”.

Навіть дощ, що час від часу починав накрапати, не завадив дитячим намірам весело і цікаво провести цей день. На різних локаціях було людно та гамірно. Найменші мешканці громади з батьками, а трохи старші – веселими дитячими компаніями дружно розважались.
На вході у парк кожен міг отримати паспорт мешканця цього чарівного міста. Влаштувавшись “на роботу”, можна було заробити кошти – “княжики”. Була можливість ознайомитись із різноманітними професіями та спробувати себе у ролі кондитера, медичного інструктора, прикордонника, танцюриста, поліцейського, електрика, реставратора, художника, кухаря, спортивного тренера, криміналіста та ін.
А на зароблені гроші у спеціальному магазині діти купували собі іграшки та солодощі.
Усі охочі проводили хімічні досліди, малювали, навчались психології, розписували солодкими візерунками печиво, повторювали правила дорожнього руху, проходили квест з орієнтування на місцевості та мали чимало інших занять.
Тим часом на сцені виступали володимирські таланти, чим створювали чудовий фон дійству.
Ну а на окремих локаціях можна було підкріпитися, спробувавши смачної картоплі по-селянськи, бограчу, солодких напоїв та випічки.
Організатори, а це Управління з гуманітарних питань Володимирської міської ради, висловлюють щиру вдячність усім учасникам, завдяки яким відбулось дитяче свято: центру професійної освіти, педагогічному фаховому коледжу імені Агатангела Кримського, аграрному фаховому коледжу, спортивному ліцею, Центру позашкільної освіти, дитячій музичній школі, танцювальним студіям, міжшкільному ресурсному центру, ліцеям №1, 2, 3, 5 та ліцею імені О. Цинкаловського, службі ДСНС, ювенальній поліції, прикордонній службі, ЦКП, КМЦ, студії “Фіглі- Міглі”.
А також спонсорам свята: ПрАТ НВК, «Мікроклімат» (Вʼячеслав Шарко),
підприємцю Руслану Федорчуку (мережа гуртівень ‘Кіопак”) та підприємцю Андрію Мохончуку (мережа магазинів “Наш Край” та SPAR).