Головна Свято У Луцьку відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У Луцьку відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

1893

В неділю, 13 вересня, з нагоди 935-ї річниці Луцька, у парку Героїв Майдану та Небесного Легіону відбулася цікава і захоплююча святкова програма сімейного фестивалю «Я – лучанин, Я – лучанка». Організатор заходу — управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Окрасою свята була святкова концертна програма від творчих дитячих колективів міста. Розпочали свято вихованці Творчої студії Наталії Журавльової з неймовірно яскравим та захоплюючим інтерактивним перформенсом «Таємниці Луцького Замку». Не відводячи очей, діти спостерігали за юними талантами, які виступали на сцені. Продовжили концертну програму вихованці вокальної студії «Соло Мрія», народного ансамблю бального танцю «Юність», зразкової театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька та школи східного танцю «Аміра». Вразив присутніх енергійний та драйвовий показовий виступ від групи капоейри «Rabo de Arraia».

Анімаційна локація з надзвичайними Леді Баг та супер Котом стала справжнім чарівним дійством, що принесло малечі позитивні емоції, радість та яскраві враження.

Уся територія фестивалю була поділена на певні зони – локації. Частина з таких — острівки творчості на будь-який смак. Саме там відбувалися різноманітні майстер-класи: кольорові, цікаві і пізнавальні, у яких залюбки брали участь дівчатка та хлопчики.

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

Живопис в техніці Ебру – малювання на воді, виготовлення браслетів з кольорових намистин, декорування дерев’яних фігурок ангелів, виготовлення вежі Луцького замку з дерев’яного конструктора — учасники уважно спостерігали за діями майстрів та обережно їх повторювали, і з нетерпінням чекали результату роботи.

Що може зобразити твій настрій, як вдало підібрати кольорову гаму та насолодитися художнім мистецтвом — усе це у локації «Юний художник». Гості фестивалю малювали вітальну листівку для рідного міста на мольбертах акварельними фарбами та кольоровою крейдою на асфальті. Дорослі та юні любителі настільних ігор змогли проявити себе у грі «4 в ряд».

Волонтери з центру дитячої та молодіжної творчості «Диво» організували у парку ігровий майданчик, де діти могли вибрати різноманітні розваги в залежності від своїх уподобань та отримувати подарунки за участь.

На фестивалі у співпраці з відділенням «Клініка, дружня до молоді» Луцької міської дитячої поліклініки та Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги для маленьких лучан та їх батьків працювала інформаційна локація. Усі охочі мали можливість отримати інформаційні матеріали та консультацію з правових та психологічних питань, проблем виховання та особливостей вікового розвитку дітей, пройти експрес-тести, відпочити, малюючи анти-стрес розмальовки.

Цікаво провели час діти, які взяли участь у квесті «Пригоди у місті». Під час проходження станцій, учасники проявляли ініціативу, кмітливість, наполегливість та колективну роботу. За виконання завдань діти отримували печатки у вигляді веселих смайлів, зібравши всі на фінішній станції, отримали медалі та подарунок — квиток на відвідування «Екологічної стежини здоров’я», за успішне проходження квесту.

Також на фестивалі відбулося підведення підсумків загальноміського конкурсу малюнків «Таємниці Луцька», який організувало управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Всі діти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, проявили здібності, креатив та фантазію у підготовці своїх робіт, тож організатори вирішили не визначати переможців, а нагородити усіх учасників грамотами та подарунками.

Усі охочі могли сфотографуватися біля святкової фотозони «Найкраще місто – найкращої країни» використовуючи написи «Я-лучанин» та «Я-лучанка», або ж зробити яскраву світлину у стилі соціальної мережі Інстаграм.

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

У мікрорайоні міста відбувся сімейний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка»

«Місто – це люди, місто — це дитячі посмішки дітей, місто – це натхненна праця кожного, місто – це енергія та постійний рух вперед. Поважний вік нашого міста – 935 років. Тішимося, що наше місто європейське, привабливе та красиве. За останні 3 роки воно має кардинально нове яскраве та сучасне обличчя. Керівництво міської ради докладає максимум зусиль, щоб лучанам у місті жилося комфортно та затишно. Сьогоднішній фестиваль – це час, який ви можете провести зі своїми дітьми”, – зауажила під час заходу начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан й подякувала усім партнерам, що долучилися до фестивалю.

Партнери: творча студія Наталії Журавльової, громадська організація «Християнська Асоціація молодих людей та сім’ї ХРАМ», центр дитячої та молодіжної творчості «Диво», вокальна студія «Соло Мрія» Палацу культури міста Луцька, народний ансамбль бального танцю «Юність» Палацу культури міста Луцька, школа східного танцю «Аміра», зразкова театральна студія «Бешкетники» Палацу культури міста луцька, Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна», відділення «Клініка дружня до молоді» комунального підприємства «Луцька міська дитяча поліклініка», група капоейри «Rabo de Arraia», Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, приватний підприємець Олександр Оришко».

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради

Джерело – Луцька міська рада