Головна Свято У Шацькому районі привітали держслужбовців

У Шацькому районі привітали держслужбовців

2901

23 червня 2018 року відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята – Дня державної служби. У залі засідань Шацької районної ради зібралися представники державних установ району, ветерани державної служби та інші.

Голова районної державної адміністрації Василь Голядинець привітав усіх присутніх зі сторіччям запровадження державної служби та Днем державної служби. Згадав важливі історичні моменти її становлення й розвитку. Зокрема, він зазначив, що в районі більше 100 осіб мають статус державного службовця. Кожен з них, від керівників до рядових спеціалістів, робить і повинен робити все від нього залежне, адже на їхніх плечах лежить нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. «Пам’ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і громадянами, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Тож, нехай ваші дії будуть мудрими,  щоденна робота викликає повагу та довіру односельчан, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Я впевнений, що наші спільні зусилля й надалі будуть спрямовані на  стабільний розвиток Шацького району» – додав він на завершення.

Також керівник району висловив щирі слова вдячності ветеранам державної служби,  які працювали на благо країни та зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Згадав й тих, кого немає поруч з нами.

До привітань також приєдналися голова районної ради Сергій Карпук, голова Шацької районної організації профспілки працівників державних установ України Людмила Єрофєєва, виконуюча обов’язки голови Шацької ОТГ, секретар Людмила Цевух та інші.

Урочиста зустріч закінчилася нагородженням найкращих службовців району Почесними грамотами від районної державної адміністрації, районної ради та ОТГ.

Колектив Шацької райдержадміністрації за багаторічну  плідну співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби та Дня державної служби був нагороджений подякою від керівництва Шацької селищної ради.

Слід відзначити, що Почесною грамотою ОДА за багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у соціально-економічний розвиток області та з нагоди Дня державної служби нагороджено Носуліч Галину, начальника відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій Шацької райдержадміністрації.

Урочисті моменти заходу змінювали концертні номери, які подарували службовцям працівники районного Будинку культури, викладачі та вихованці Шацької дитячої музичної школи. Привітала ліричною піснею «Мальви» своїх колег та гостей свята Аліна Демчук, головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій.

 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.