Головна Свято У Шацькому районі відзначили День конституції України

У Шацькому районі відзначили День конституції України

2938

27 червня 2018 року у залі засідань Шацької районної ради відбулись урочисті  збори  з нагоди  22-ї річниці Конституції України.  Участь у заході взяли  представники органів виконавчої  влади та місцевого самоврядування, політичних партій  та громадських організацій, керівники установ і організацій району, трудові колективи, представники відділів прикордонних служб району, працівники Шацького РВК, ветерани війни та учасники АТО та інші.

Перед присутніми виступили перший заступник голови Шацької райдержадміністрації  Віктор Плейтух, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, виконуюча обов’язки голови Шацької селищної ради Людмила Цевух.

Звертаючись до присутніх у залі Віктор Плейтух наголосив: «Ми всі прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивились у майбутнє. Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – миру та процвітання України як цивілізованої європейської держави. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми зуміємо побудувати таку державу, про яку мріяли й за яку віддали життя наші захисники і за яку й сьогодні ведеться боротьба на Сході».

Представники районної влади вручили кращим працівникам району Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Зокрема, Почесними грамотами Шацької районної державної адміністрації за   сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України нагородили Надію Матвійчук, завідувача сектору Шацького районного сектору УДМС України у Волинській області, Ольгу Причепу, головного спеціаліста Шацького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, Роксолану Цвид, начальника відділу «Шацьке бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Вікторію Ягодинець, провідного методиста Шацького районного   Будинку культури.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих, які віддали своє життя, захищаючи нашу країну на сході держави.

Після завершення урочистої частини всім присутнім у залі подарували пісенні та музичні твори аматорські колективи та окремі виконавці районного Будинку культури.

Сектор з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  апарату Шацької райдержадміністрації.