Головна Військо Делегація з Володимира відвідала військових на передовій

Делегація з Володимира відвідала військових на передовій

986

Цими вихідними делегація з Володимира на чолі з міським головою Ігорем Пальонкою, до складу якої також увійшли перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, депутат Волинської обласної ради Валентин Кошельник та депутат Володимирської міської ради Андрій Принда, відвідали місце розташування 14-ї ОМБр, аби особисто привітати військовослужбовців з Днем захисників та захисниць. До делегації також долучився Нововолинський міський голова Борис Карпус та його заступник Микола Пасевич.

На Харківщину, де нині виконує бойове завдання наша бригада, делегація приїхала не з порожніми руками – привезли три квадрокоптери «Mavic», до придбання яких було залучено чимало людей, а це і працівники міськвиконкому, і педагоги та студенти фахового педагогічного коледжу, Волинська митниця та місцеві підприємці-благодійники.

Привезли також  автомобіль, придбаний за сприяння Валерія Діброви, універсальну зарядну станцію, на яку збирали кошти працівники міськвиконкому, 4 перетворювачі напруги для «старлінків», які придбав депутат облради Валентин Кошельник, 30 пар тактичних рукавиць від Волинської митниці, тепловізор, теплі берці від Устилузької громади, генератор та інші необхідні речі, придбані за кошти небайдужих жителів громади та підприємців. Окрім цього, привезли військовим і багато смаколиків від володимирських господинь та навчальних закладів громади.

З нагоди Дня захисників та захисниць України нагородили подяками та цінними подарунками ряд військовослужбовців різних підрозділів. Окрему подяку міський голова Ігор Пальонка вручив командиру Олександру Охріменку, якому також передав у подарунок вишиту сорочку та ікону Покрови пресвятої Богородиці.

“Радісно було уперше за вісім місяців війни зустрітись з командиром 14-ї ОМБр Олександром Охріменком та особовим складом бригади, серед яких чимало жителів нашої громади, зарядившись під час спілкування їхнім оптимізмом та високим бойовим духом. Адже хлопці одразу дали зрозуміти, що твердо налаштовані лише на безкомпромісну перемогу! Додому ми повернулись, натхненні щоденними подвигами наших Героїв, аби і далі працювати та забезпечувати для них надійний тил та підтримку. Разом обов’язково переможемо!”, – поділився враженнями від поїздки міський голова на своїй офіційній сторінці у фейсбуці.