Головна Військо Допомога ЗСУ: ДКП “Луцьктепло” придбало для військових ще два автомобілі

Допомога ЗСУ: ДКП “Луцьктепло” придбало для військових ще два автомобілі

1355

Одинадцять місяців поспіль наша громада активно допомагає Збройним силам України, які протистоять російським загарбникам.

Луцька міська рада постійно скеровує кошти на підтримку обороноздатності ЗСУ та ТРО, а працівники виконавчих органів та комунальних підприємств з власної ініціативи щомісяця жертвують на потреби армії свій одноденний заробіток. За рахунок такого щомісячного внеску працівників ДКП “Луцьктепло”, для потреб армії нещодавно придбано два автомобілі – Honda та Nissan.

 
 

“Сьогодні вчергове направляємо допомогу Збройним силам України, – розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук. – За кошти одноденного заробітку працівників ДКП “Луцьктепло” придбали два позашляховика. Один відправиться у 63-тю бригаду, інший – у 127-му. В автомобілі поклали продукти харчування та окремі речі для наших захисників. В цілому за минулий рік на допомогу ЗСУ працівники “Луцьктепла” виділили зі своїх заробітних плат 2,4 млн грн. Якщо говорити про працівників міської ради та інших комунальних підприємств — то це більше 12 млн грн. Тому це гарна ініціатива, за допомогою якої вже придбано 24 автомобілі, а також бронежилети, тепловізори, одяг, тактичні речі і все, що найбільш необхідне нашим військовим”.

 
 
 

Як повідомив директор ДКП “Луцьктепло” Іван Скорупський, трудовий колектив підприємства підтримує ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення. Кожен працівник робить свій вклад у перемогу, і наразі коштом тепловиків-комунальників для армії вже придбано шість автівок. Купують переважно автомобілі, оскільки Збройні сили для виконання своїх завдань потребують великої кількості транспорту, який на полі бою часто ламається або його нищить ворог. Крім двох автомобілів, за листопадові кошти придбали також 60 теплих військових курток.

 

Honda та Nissan привезені з Англії, але волонтери купили їх у Польщі. Як розповів один із керівників благодійної організації “Волинь в дії” Володимир Луцик, автомобілі повнопривідні, дизельні, праворульні, а їх порівняно невелика ціна – 290 тисяч гривень – пояснюється повною відсутністю в ній комерційної складової. “Просто у нас є люди, готові безкоштовно поїхати і привезти машини”, – пояснив Володимир Луцик. Транспортні засоби пройшли необхідне технічне обслуговування і можуть використовуватись захисниками України в районах виконання бойових завдань. Тож нехай вони наближають нашу перемогу та захищають військових у найгарячіших точках фронту.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 720665)