Головна Військо Ігор Поліщук вручив рідним загиблих захисників посмертні нагороди Героїв

Ігор Поліщук вручив рідним загиблих захисників посмертні нагороди Героїв

704

Луцький міський голова Ігор Поліщук та начальник Луцького ОМТЦК та СП Віктор Зелінський вручили рідним загиблих захисників України – солдатів Ігоря Дяченка та Юрія Масевича їхні посмертні нагороди.

 
 

Ігор Поліщук подякував рідним загиблих військовослужбовців за те, що вони постійно підтримували та допомагали їм, а матерям – що виховали справжніх Героїв та патріотів.

 
 

“Саме завдяки їхній жертві та подвигу сьогодні у нашому місті не стріляють, немає такої розрухи, яка є в інших містах на сході України. Діти ходять в школу та садочки, дорослі — на роботу. Продовжується життя відносно в спокійному режимі, – зазначив він. – Хочу вам за це подякувати та подякувати нашим загиблим Героям. Я переконаний, що їхні імена та подвиг назавжди буде вписано золотими літерами в історію нашого міста”.

 
 
 

“Хочу побажати, щоб ці нагороди були для ваших сімей та родин згадкою про велику любов до України, про велику жертовність та справжній патріотизм ваших рідних. Наше місто та наша громада ніколи не забудуть про те, що вони зробили для усіх нас”, – наголосив міський голова.

 
 
 

Ігоря Дяченка нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно), а Юрія Масевича — медаллю “За військову службу Україні” (посмертно). Нагороди отримали матері загиблих Героїв.

 
 
 

Вічна пам’ять загиблим Героям!

Співчуття, повага та шана їхнім рідним!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)