Головна Військо Луцька міська рада передала моторний човен для загону ССО “Любарт”

Луцька міська рада передала моторний човен для загону ССО “Любарт”

722

Луцька міська рада продовжує допомагати підсилювати обороноздатність захисників України в районах, де тривають бойові дії. Зокрема, сьогодні для виконання військових завдань на півдні України Луцький міський голова Ігор Поліщук передав військовослужбовцям багатомісний моторний човен.

Плавзасіб придбано на прохання окремого загону Сил спеціальних операцій “ Любарт”, який зараз виконує бойові завдання у Херсонській області. Кошти на ці потреби – це одноденний заробіток працівників Луцької міської ради. Таким чином працівники органу місцевого самоврядування щомісяця з початку повномасштабної війни допомагають ЗСУ.

 

 

“Зазвичай ми купуємо нашим військовим автомобілі, а тут такий нестандартний випадок, – розповів Луцький міський голова Ігор Поліщук. – Непросто було знайти цей катер, тому що після підриву дамби Каховської ГЕС дуже багато човнів по всій Україні викупили і відправили на Херсонщину. Але ми справилися з цим завданням. Знайшли катер, знайшли хороший японський мотор Suzuki на 40 кінських сил, щоб можна було швидко рухатися по воді. Придбали також необхідні додаткові запчастини, розхідні матеріали і передали нашим військовослужбовцям, які повезуть їх у зону бойових дій”.

 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)