Головна Військо Луцька міська рада та фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” передали захисникам 1200...

Луцька міська рада та фонд Ігоря Палиці “Тільки разом” передали захисникам 1200 комплектів одягу та взуття

1603

Сьогодні, в рамках реалізації спільного проєкту Луцької міської ради та благодійного фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” нашим військовослужбовцям було передано 1200 комплектів зимового одягу і тактичного взуття, виготовленням яких займалися місцеві виробники “Едельвіка” та “ІКОС”.

Загалом же проєкт передбачає придбання 5-ти тисяч таких комплектів, на що спільно було виділено близько 30 мільйонів гривень.

 
 
 
 

“Усе це поїде стрілецьким батальйонам, які складаються, в основному, із лучан. Один із них вже виконує бойові завдання на Сході, а інший – готується до відправки. Звичайно, що ми хочемо подбати про наших захисників, аби вони, виконуючи ті завдання, які ставить командування, перебували у настільки комфортних умовах, наскільки це можливо під час ведення бойових дій.

Одяг і взуття робили місцеві виробники, і це ще одна перевага цього проєкту: люди отримали роботу, а кошти у виглялі платежів та податків залишаться у громаді”, – розповів міський голова Ігор Поліщук.

 

Одяг складається з трьох компонентів: вітро- вологозахисні штани та куртка, а також утеплювач, що може використовуватися окремо. Не поступається закордонним аналогам і взуття. З надійної та витривалої тканини, тепле, сухе та з спеціальною устілкою, що захищає ногу від проколів й осколків.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)