Головна Військо Міський голова Ігор Поліщук вручив ключі від квартир двом військовослужбовицям, які повернулися...

Міський голова Ігор Поліщук вручив ключі від квартир двом військовослужбовицям, які повернулися з російського полону

864

Дві військовослужбовиці – Людмила Кравчук і Алла Сенченко, які пройшли пекло російського полону, отримали житло у Луцьку. Урочисте вручення ключів та ордерів від нових помешкань відбулося сьогодні, 20 червня, у Луцькій міській раді за участю міського голови Ігоря Поліщука.

Вітаючи жінок з отриманням нового житла, Ігор Поліщук висловив їм слова великої шани за відвагу та мужність під час виконання завдань із захисту територіальної цілісності України.

“Від імені нашої громади хочу подякувати, що ви виконували ці надзвичайно складні завдання в надзвичайно непростих умовах, у місцях, в яких, напевно, 99 % українців не хотіли б бути. Дякую вам, що своїм прикладом ви показуєте, що таке патріотизм, мужність, відвага. Хоча мужність і відвага – це не ті слова, які зазвичай застосовуємо, говорячи про жінок. Але так, на жаль, сталося.

Богу дякувати, що ви повернулися з полону. Найменше, чим ми можемо вам допомогти, – це ці квартири. Ми з вами вже зустрічалися, я чув про ваші проблеми, прохання, і радий, що маємо можливість хоча б таким чином вам віддячити. Хочу побажати, щоб у цих квартирах ваше життя було щасливим, щоб швидше настала перемога і наша Україна була вільною, успішною та незалежною”, – сказав міський голова і вручив ордери та ключі від квартир.

Жінкам передали у власність помешкання площею 41,3 кв. м та 40,8 кв. м на вулиці Зоряній. Декілька років тому Луцька міська рада уклала інвестиційну угоду із забудовником “Луцьксантехмонтаж №536”, який передав кілька квартир новобудови на цій вулиці у комунальну власність.

“Дякую всім людям, які дотичні до сьогоднішньої події. Коли я їхала у міську раду, то думала, що у моєму житті було три найголовніші події: народження дітей, повернення з полону на рідну неньку-Україну і щаслива сьогоднішня мить. Дякую вам, дуже дякую”, – сказала Людмила Кравчук.

“Я пам’ятаю, як ми з Людою стояли так само поруч, але як полонені, опустивши голови вниз. Тоді я б ніколи не подумала, що ми зможемо знову стояти поруч, але вже у таку приємну мить. Дуже вдячна, що ви дослухалися до наших прохань і пішли нам на зустріч. Понад усе хочу, щоб була перемога, щоб ми не втрачали стільки людей”, – сказала Алла Сенченко міському голові.

Довідка:

Прикордонниця Людмила Кравчук потрапила в полон 12 квітня 2022 року в Маріуполі, де спершу працювала медиком в евакуаційній бригаді, потім – в операційній на заводі Ілліча. Перебувала в полоні у Таганрозі, Бєлгородській і Курській областях Росії. Звільнена з полону 17 жовтня 2022 року.

Алла Сенченко у війську з 2018 року, виконувала бойові завдання в зоні ООС. У перші дні повномасштабного вторгнення знову повернулася у ЗСУ. У травні під час оборони Лимана потрапила у полон. Двох її побратимів російські військові розстріляли у неї на очах. У полоні перебувала 8 місяців та 11 днів. Повернулася в Україну у лютому 2023 року.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)