Головна Військо Міський голова Луцька вручив ордени сім’ям п’ятьох загиблих Героїв

Міський голова Луцька вручив ордени сім’ям п’ятьох загиблих Героїв

353

4 червня відбулося вручення державних нагород родичам військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з росією. Почесну місію виконали Луцький міський голова Ігор Поліщук та начальник відділу оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи Ніна Бенесько. Ордени захисникам України присвоєні посмертно.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового  обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня солдата Гончарука Дмитра Сергійовича (посмертно).

Нагороду отримала донька Соломія.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового  обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня солдата Панасюка Анатолія Павловича (посмертно).

Нагороду отримала дружина Оксана Ростиславівна.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового  обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня молодшого сержанта Давидчука Сергія Миколайовича (посмертно).

Нагороду отримала донька Злата.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового  обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня солдата Кіса Андрія Михайловича (посмертно).

Нагороду отримав син Назар.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового  обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня солдата Близнюка Миколу Олександровича (посмертно).

Нагороду отримав син Назар.

Після нагородження Ігор Поліщук подякував рідним загиблих військовослужбовців за те, що вони постійно їх підтримували та допомагали. Також він наголосив, що родини Героїв завжди будуть у полі зору представників місцевого самоврядування, аби надавати їм потрібну допомогу.

“Хочу побажати, щоб ці нагороди були для ваших сімей та родин згадкою про велику любов до України, про велику жертовність та справжній патріотизм ваших рідних. Наше місто та наша громада ніколи не забуде про те, що вони зробили для усіх нас”, – наголосив міський голова.

Слава незламним захисникам України!

Вічна пам’ять, честь і шана полеглим Героям!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)