Головна Військо На Запоріжжі загинула 26-річна українська захисниця з Любомльської громади

На Запоріжжі загинула 26-річна українська захисниця з Любомльської громади

849

На Запорізькому напрямку загинула 26-річна українська захисниця Надія Войцишин.

Сумну звістку 1 квітня повідомили у пресслужбі Любомльської міської територіальної громади.

«Страшна звістка з фронту знову принесла біль від невимовної втрати та сльози у нашу громаду, у наші родини. З болем та сумом повідомляємо, що 30.03.2024 в районі н.п.Тарасівка, Запорізької області знайдено померлою Героя, мужню захисницю – капітана Войцишин Надію Сергіївну,1998 р.н. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблої, розділяємо з вами біль від непоправної втрати та схиляємо голови в глибокій скорботі», — йдеться в повідомленні.

Як розповіла учасниця Facebook-групи Волонтерська допомога Любомль Волинь Катерина Мокренко, українська захисниця народилася на Луганщині. Невдовзі після того, як Росія почала війну проти України 2014 року, батьки вивезли Надію на Волинь, у місто Любомль.

Надія Войцишин вступила до лав ЗСУ 2020 року. Її чоловік Юрій Войцишин також воює на фронті. Пара одружилася 2020 року в колі близьких і без пишних святкувань. Як повідомила Мокренко, дівчина мріяла про гучне весілля вже після закінчення війни.

«Надя дуже мріяла про гучне, велике весілля( бо побралися з коханим швидко, в колі найрідніших). Все казала: «Закінчиться війна, відгуляємо з усіма традиціями, з друзями, рідними». Навіть сукню замовила-купила… Тепер ця сукня весільна, разом із вишиваною сорочкою чекають на свою наречену, щоб бути вложеними в домовину, та супроводити в останню дорогу…», — написала волонтерка.