Головна Військо Найближчим часом Центр реабілітації учасників АТО у Луцьку запрацює на повну

Найближчим часом Центр реабілітації учасників АТО у Луцьку запрацює на повну

3164

Центр реабілітації для учасників бойових дій, який з жовтня 2019 року працює на базі КП «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги»,  незабаром працюватиме на всю потужність.

Про це розповів головний лікар Комунального підприємства «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Гнетньов, під час візиту голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйко на підприємство, 14 січня 2020 року.

За словами Ігора Гнетньова, нині у медзакладі завершують пуско-налагоджувальні роботи вмонтованого обладнання, яке попередньо тестують. У закладі готуються проводити реабілітацію учасників бойових дій та їх сімей, як амбулаторно, так і стаціонарно. Використовуватимуть для цього водолікування, ерготерапію, заняття з практичним психологом, лікувальну фізкультуру та фізичну терапію, однак, переконують, працюватимуть, у першу чергу, над профілактикою захворювань.

Разом з тим, триває підготовка вузькопрофільних спеціалістів – фізіотерапевтів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів та лікарів-реабілітологів. На сьогодні персонал ЦР нараховує 17 осіб.

Окрім цього, у лікарняному закладі триває робота щодо заключення договору з Національною службою здоров’я України, аби мати змогу проводити реабілітацію учасників бойових дій за рахунок держбюджету.

Свого часу, на реконструкцію та оснащення центру реабілітації залучили близько 17 мільйонів гривень з міського бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток.

– Дуже добре, що тут відбуватиметься комплексна реабілітація учасників бойових дій: і медична, і фізична, і психологічна. Такі заклади дуже затребувані і, сподіваюсь, вони будуть максимально ефективними – наші захисники варті найкращого. У разі потреби, ви завжди можете розраховувати на підтримку облдержадміністрації, – підсумував Юрій Погуляйко.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.