Головна Військо Подарунок знайшов іменинника у зоні АТО

Подарунок знайшов іменинника у зоні АТО

3027

У шачанина Анатолія Пет­ровича Водька 14 листопада був день народження. Відз­на­­чити його в домашній ат­мос­­фері не вдалося, бо наш земляк перебуває зараз у зоні про­ве­дення АТО, більше того, в одній з найгарячіших точок Донецької області. Утім, подарунок колиш­ній пра­воо­хоронець все-таки от­римав – від колишніх колег по роботі, котрі підтримали хо­рошу ініціативу Миколи Шев­чука, голови ради ветеранів і пен­сіонерів Шацького РВ УМВС, та Анатолія Оксентюка, нача­ль­ника райвідділу міліції. На зіб­рані кошти придбали для сол­дата все необхідне: теп­лий одяг, натільну білизну, спаль­ний мішок, шкарпетки, рукавиці, рюкзак, засоби гі­гієни, меди­ка­менти, з продуктів – сало, м’яс­ні консерви, часник тощо. Чима­ле­нька посилка вийшла. Та го­ловне, що днями вона вже дій­шла до адресата.

Передаючи по телефону ві­тання колегам, які морально і ма­­теріально підтримують Ана­то­лія Петровича, солдат кіль­кома словами розповів про свої бо­йові будні. Нелегкі вони, нес­по­кійні, одним словом – справ­жня війна.

– Стріляють по нас і вдень, і вночі, з усіх видів високоточної зброї. Двічі бомбили за ранок, розбили нашу техніку. Усі бійці, дякувати Богу, живі. Із зброї має­мо автомати. Якби не во­лон­­тери, були б голі, босі і го­лодні. А так добрі люди щоразу їдуть до нас буквально під куля­ми і везуть все необхідне. Умо­ви – спартанські, спимо в спа­льних мішках прямо на бе­тоні. Та головне, що дух у всіх бо­йовий і бажання вою­вати за Україну до перемож­ного кінця, – похапцем і хво­рим голосом роз­повідає Ана­то­лій Водько.

Днями рада ветеранів Ша­ць­кого РВ УМВС тра­диційно вітала з днем народ­ження усіх осінніх іменинників: Фе­дора Бегезу, Михайла За­нюка, Ми­хайла Соколюка, пен­сіонерів з колишнім днем міліції (10 лис­топада), і так от, по особ­ли­­во­му, Анатолія Во­дька. Рай­­відділ пи­шається своїм ко­ле­гою, обіцяє допома­гати і надалі та бажає якнайш­вид­ше повер­нутися додому з пе­­ре­могою.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.