Головна Військо Полеглому володимирчанину Сергію Сучкову присвоєно звання Героя України

Полеглому володимирчанину Сергію Сучкову присвоєно звання Героя України

705

Указом Президента України №398/2023 від 8 липня 2023 року старшому лейтенанту Сергію Сучкову присвоєно звання Героя України.

“За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Сучкову Сергію Веніаміновичу — старшому лейтенанту (посмертно)”, – йдеться в указі, який підписав президент.

Довідково. 53-річний володимирчанин Сергій Сучков був старшим розвідувальної групи. Підрозділ під його керівництвом здійснював розвідку сил противника на різних напрямках виконання бойових завдань. Завдяки героїчним та відважним діям офіцера 25 березня було відбито атаки ворога, зупинено його просування та звільнено населений пункт Благодатне, що на Миколаївщині.

У своє останнє бойове завдання старший лейтенант Сергій Сучков відправився 2 травня разом із розвідувальною групою, яка вчергове здійснювала розвідку місцевості з метою безпечного висування піхоти у визначений район. Під час просування група потрапила у ворожу засідку, але завдяки прийнятим вольовим рішенням та відважним діям офіцера відбила дану атаку, просунулась вперед і добула розвідувальні дані стосовно противника. Уже наступного дня життя захисника обірвалось внаслідок артилерійського обстрілу. За мить до загибелі він таки устиг відвести свою групу у безпечне місце.

 У Сергія Сучкова залишилась дружина та троє дітей.

ГУ ДСНС України у Волинській області