Головна Військо Призовників Шацького району урочисто провели на строкову військову службу

Призовників Шацького району урочисто провели на строкову військову службу

3575

В Шацькому районі завершується осінній призов на строкову військову службу. Призовна кампанія тривала протягом двох місяців – з 2 жовтня до 30 листопада. За цей час до лав Збройних сил України було призвано 6 жителів Шацького району. Павло Гулюк (смт Шацьк), Олександр Кусік (с. Пульмо) та Юрій Тимошук (с. Грабове) пішли служити в жовтні місяці.

27 листопада ще троє призовників поповнили лави ЗСУ. Біля Шацького районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи строковиків: Валерія Цевуха і Дмитра Корця з смт Шацьк та Станіслава Положевця з села Положево.

Привітав юнаків із прийняттям важливого рішення Василь Матвійчук, комісар Шацького районного військового комісаріату. Щиро побажали призовникам легкої служби, справедливих і мудрих командирів, вірних друзів представники влади – Віктор Плейтух, перший заступник голови Шацької РДА, та Сергій Карпук, голова Шацької районної ради.

Помолився за юнаків, окропив свяченою водою та благословив іконками Богородиці протоієрей Володимир Гичка, настоятель Свято-Онуфріївського храму смт Шацьк.

Мирослава ЦЮП’ЯХ