Головна Військо У Шацькому районі – новий військовий комісар

У Шацькому районі – новий військовий комісар

9451

Наказом командувача Сухопутних військ Збройних сил України від 18 червня цього року військовим комісаром Шацького районного військового комісаріату призначено майора Олега КИВЛЮКА. Олег Миколайович народився 28 січня 1983 року в м. Хмельницький. Військову кар’єру розпочав у 1998 році, вступивши на навчання до Київського військового ліцею. Вищу освіту здобув в Одеському інституті сухопутних військ (загальновійськовий факультет), у 2004 році отримав диплом. У 2008 році проходив військову службу в Республіці Косово в складі миротворчого контингенту.

Служив у 51-й окремій механізованій бригаді, яка дислокується в м. Володимир-Волинський на посадах командира взводу, командира батальйону. З початком бойових дій на сході країни, у 2014 році, брав участь в АТО в складі першого батальйону територіальної оборони «Волинь» на посаді заступника начальника штабу батальйону, а фактично командував ротою. Виконував бойові завдання в населених пунктах Дебальцеве, Малоорловка, Новоорловка Донецької області.

У 2015 році звільнився з лав Збройних сил України, в 2016-му призвався знову. Працював на посаді заступника військового комісара з територіальної оборони Турійського районного військового комісаріату, згодом – військовим комісаром. Олег Кивлюк одружений, виховує двох дітей. 6 липня новопризначений районний військовий комісар Шацького РВК приступив до виконання своїх обов’язків.

Мирослава ЦЮП’ЯХ