Головна Військо У Володимирі попрощалися зі старшим сержантом Андрієм Рудаковим

У Володимирі попрощалися зі старшим сержантом Андрієм Рудаковим

1339

3 вересня наша громада вчергове була у жалобі. У цей важкий день володимирчани провели в останню путь земляка Андрія Олександровича Рудакова, який назавжди лишився 34-річним.

Старший сержант, який став до лав Збройних сил України задовго до повномасштабного вторгнення російської федерації, загинув у перші місяці великої війни і вже понад рік перебував у статусі безвісти зниклого.

Його було ідентифіковано і підтверджено загибель за допомогою експертизи ДНК на початку серпня цього року. У загиблого військовослужбовця залишалась дружина, 12-річна донечка та сестра. Батько, не дочекавшись звістки від сина, помер кілька місяців тому.

Прощання з Андрієм Рудаковим відбулось у храмі Віри, Надії та Любові, де чин похорону відслужили священнослужителі отець Євген та отець Тарас. Скорботний кортеж з тілом воїна навколішках зустріли рідні, друзі, бойові побратими загиблого, представники місцевої влади, небайдужі містяни.

“Більше року, відколи Андрій Рудаков вважався зниклим, його родина вірила і сподівалась, що він виявиться серед полонених. На жаль, воїн повернувся назавжди додому на щиті, поповнивши лави Небесного Легіону нашої громади. Зі слів його побратимів він був професійним військовослужбовцем, вірним товаришем, який до останнього подиху захищав рідну землю від ворога”, – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Місцем останнього спочинку Героя на рідній землі стало Федорівське кладовище, де його поховали з усіма військовими почестями.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять та шана Герою!