Головна Військо Володимир-Волинський зустрів воїнів 14-ої бригади

Володимир-Волинський зустрів воїнів 14-ої бригади

3218

Зранку 27-го грудня Володимир-Волинський урочисто зустрів бійців 14-ї окремої механізованої бригади. Військове з’єднання повернулось з зони ООС у місце постійної дислокації.

Урочистою ходою від території бригади по вулиці Ковельській військові пройшлися маршем до центру міста. Зупинилися біля НВК «ЗОШ№3-ліцей», де поклали квіти до меморіальних дошок загиблим побратимам.

На шляху до площі Героїв військових зустрічали містяни з квітами та прапорами.

На площі Героїв міста відбулася основна частина події. Військові, а також голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко, заступник голови облради Роман Карпюк, мер Петро Саганюк, представники духовенства і інші поклали квіти до обеліска Слави та меморіальної дошки загиблим учасникам АТО. Шестеро сімей напередодні свят вже не дочекаються додому своїх чоловіків, братів та батьків. Цієї ротації до Героїв, які віддали життя за Україну, приєдналося ще шість імен військовослужбовців 14-ої ОМБ.

До військовослужбовців бригади зі словами вітань звернуся т.в.о командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олег Мікац. Він вручив цілий ряд відзнак та нагород тим, хто проявив особливу мужність та героїзм у боях за територіальну цілісність України. Також нагороди вручали представники влади області і міста.Володимир-Волинський зустрів воїнів 14-ої бригади