Головна Військо «Волиняни подали понад 250 анкет до бригади Лють», – Юрій Погуляйко

«Волиняни подали понад 250 анкет до бригади Лють», – Юрій Погуляйко

687

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко з керівництвом ГУНП у Волинській області провів робочу зустріч щодо формування і стану комплектування штурмової бригади Національної поліції України нового зразка «Лють».

Чоловіки й жінки активно подають заявки на службу в цьому підрозділі та готові виганяти окупантів з нашої землі.

«Станом на сьогодні зареєстровано понад 250 анкет лише з нашої області в цю бригаду НПУ, також активно долучаються до «Люті» і поліцейські з числа діючих працівників, які значно підсилять цю бригаду. Тож набір до лав «Люті» активно триває», – зазначив очільник області.

Крім того, Юрій Погуляйко та Юрій Крошко оглянули мобільний ситуаційний центр, обладнаний на базі повнопривідного автомобіля Isuzu. Кошти на його придбання були виділені минулого року з обласного бюджету.

Цей ситуаційний центр дає змогу відслідковувати безпекову ситуацію в області на великих відстанях в он-лайн режимі, здійснювати моніторинг та відстеження як фактів порушення законодавства, так і ситуації, пов’язаної з можливими воєнними діями на території області.

Перебуваючи в будь-якій точці Волині, є можливість бачити й аналізувати безпекову ситуацію на значних ділянках області.

Все це допомагає оперативніше отримувати інформацію про події та негайно на них реагувати, приймати в стислі терміни управлінські рішення, і, як наслідок, ефективно застосовувати сили й засоби, що перебувають в розпорядженні ГУНП у Волинській області.