Головна Військо Висловлюємо співчуття волинській родині ветерана ОВС Сергія Смітюха

Висловлюємо співчуття волинській родині ветерана ОВС Сергія Смітюха

914

Життя нашого колишнього співробітника обірвалося під Волновахою 11 березня. Він загинув так, як і жив, – героїчно і з достоїнством.

«Вчинок Сергія Смітюха в наш час є справді героїчним», – зазначають його колеги-правоохоронці.

Коли росія напала на Україну, підполковник поліції перебував за кордоном, та на другий же день повернувся і записався до лав ЗСУ.

Він мав неабиякий талант, хист та досвід, тому не міг стояти осторонь подій на Батьківщині.

«У той час, як деякі чоловіки намагаються втекти за кордон, він повернувся з благополучної країни, де мав офіційну роботу, і став на захист України. Для мене був наставником і товаришем. Служив у десантних військах, ніс службу в Нагорному Карабасі, більше 20 років працював на різних посадах в поліції слідчим, був мудрим і професійним», – розповів колега Дмитро Антонюк.

Наставником, з яким працювали в одному кабінеті, вважає Сергія Смітюха і поліцейський Володимир Канонік: «Прекрасна людина, дуже хазяйновитий, все робив сам, все встигав, мав чудову родину, достойний працівник з неабияким досвідом – це про Сергія. Він вчив мене не лише бути слідчим, він вчив життя».

Сергієві Смітюху було 52. У нього залишились мама, дружина, дві доньки та троє онуків.

Висловлюємо співчуття родині та колегам воїна!

Сектор комунікації поліції Волинської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://vl.npu.gov.ua/news/Informacziya/vislovlyujemo-spivchuttya-rodini-veterana-ovs-sergiya-smityuxa/