Головна Військо У Ковелі буде дислокуватися окремий батальйон територіальної оборони

У Ковелі буде дислокуватися окремий батальйон територіальної оборони

2023

До уваги громадян!Волинська окрема бригада територіальної оборони запрошує на військову службу за контрактом до 54 окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А7063).

На військову службу за контрактом на посади офіцерського, сержантського та рядового складу приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, які проходили або не проходили військову службу.
Вимоги до кандидтів на військову службу за контрактом – це бажання стати справжнім професіоналом, патріотом і захисником свого рідного краю.

Основними завданнями територіальної оборони регіону є:– охорона та захист державного кордону України;– забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій;– боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;– підтримання правового режиму воєнного стану.

Підрозділи планується розгорнути до 15 січня 2022 року.УВАГА: Для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин ЗСУ.

За детальною інформацією звертайтесь до Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Ковель, вул. Грушевського, 12, тел. 5-03-30 тел. моб. 0962953181, 0931550086.

Джерело