Головна Військо У Луцьку віддали шану загиблим військовим у зоні АТО та ООС

У Луцьку віддали шану загиблим військовим у зоні АТО та ООС

1354

В обласному центрі Волині, традиційно у перший четвер місяця відбулася панахида за загиблими військовими у російсько-українській війні. На Театральному майдані біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» кожен мав можливість долучитися до молебню за полеглими під час військових дій у зоні АТО та ООС.

На жаль,  у листопаді 2020-го року Україна втратила ще одного свого Героя – В’ячеслава Мінкіна. Присутні вшанували молитвою військового та поклали квіти до фотостенду.

Помолитися за упокій душ загиблих прийшов заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик.

«Мене часто запитують після громадської молитви в перший четвер місяця, хто був. І я відповідаю, що всі,  хто на фотостенді – всі були. Кожен з них чекає нас, кожен з них віддав своє життя за Україну. Вони ніколи не залишалися байдужими, і за це їм низький уклін, – після молитви сказав протоієрей Михайло Бучак. – Хочу подякувати тим, хто не байдужий, адже тоді є надія на майбутнє, і хлопці, які загинули на це чекають. І дай Боже, щоб пам’ять героїв була не лише на дивані біля телевізора, а й у вчинках людей».

Також опісля молебню, ті хто взяли участь у дійстві, виконали Гімн України.

Нагадаємо, згідно ініціативи Міністерства ветеранів та Інституту національної пам’яті на Волині громадська молитва за загиблими у російсько-українській війні відбувається у перший четвер кожного місяця з 18:00 до 19:00.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації