Головна Військо У Шацьку керівники району з військовим комісаром вшанували пам’ять загиблого в АТО...

У Шацьку керівники району з військовим комісаром вшанували пам’ять загиблого в АТО земляка Сергія Мокренка

3418

Щороку, 21 листопада в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи. Цей день встановлений  відповідно до указу Президента України  від 13 листопада 2014 року № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи». В цей день, ми згадуємо та вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні. Пам’ять про своїх героїв-земляків вшановують у кожному рідному краї.

Сьогодні, з метою вшанування пам’яті загиблих, керівники районної гілки влади – перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор Плейтух, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Бугайчук та військовий комісар Шацького районного військового комісаріату Олег Кивлюк відвідали могилу односельчанина Сергія Мокренка, воїна, який загинув 28.02.2017 року в районі Світлодарської Дуги, села Луганське, Донецької області, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Зі словами співчуття та вдячності керівники району вкотре звернулись до мами загиблого Героя Любові Буз, яка поринула в ті нестерпно болючі зимові спогади. Це тільки мала доля шани і подяки їй за жертовний вчинок  її рідного сина Сергія, який ціною власного життя, захистив майбутнє наших дітей.

«Ми завжди повинні пам’ятати героїчний вчинок нашого земляка, який віддав своє життя заради миру на Землі. Ми схиляємо в скорботі голови перед  світлою пам’яттю Герояадже його патріотичний подвиг є справжнім прикладом для воїнів, що нині захищають нас на сході України. Велика шана Героям! Бо без їхнього мужнього подвигу не було б сучасної України! Пам’ятаємо!».

Присутні хвилиною мовчання вшанували його світлу пам’ять, віддаючи гідну шану його героїчному подвигу та поклали квіти до пам’ятника Сергія Мокренка.

Сьогодні, в День Гідності та Свободи в храмах району відбулися   панахиди за загиблими під час Революції Гідності,  військовослужбовцями, які брали участь в АТО та молитви за Україну, а в навчальних та клубних закладах району відбуваються тематичні заходи.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.