Головна Військо У Шацьку відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів війни

У Шацьку відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів війни

6770

5 листопада 2019 року  в актовому залі Шацької районної ради відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів війни. Участь взяли голова Шацької районної ради Сергій Карпук, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бугайчук та члени районної ветеранської організації, а також представники засобів масової інформації.

Засідання проводив голова районної ветеранської організації Адам Дударчук.

На порядок денний зборів було винесено наступні питання:

  • Звіт голови ради районної організації ветеранів про роботу за звітний період.
  • Звіт ревізійної комісії ради районної організації ветеранів;
  • Вибори ради районної організації ветеранів;
  • Вибори ревізійної комісії ради районної організації ветеранів;
  • Вибори голови ради районної організації ветеранів;

Голова районної організації ветеранів Адам Дударчук прозвітував про діяльність організації за звітний період. Підбив підсумки попередніх років та окреслив завдання  та шляхи розвитку ветеранського руху на наступний період, а також подякував керівникам районної гілки влади за підтримку та тісну співпрацю.

«Завдяки фінансуванню наша організація має можливість надавати матеріальну допомогу ветеранам, інвалідам, учасникам бойових дій,  відзначати знаменні святкові дати, проводити районні заходи – зазначив Адам Харитонович.

До учасників заходу звернувся голова Шацької районної ради Сергій Карпук, який подякував керівнику громадської організації за тісну співпрацю, за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, за добрі справи і активну життєву позицію та побажав ветеранам району здоров’я, довголіття та натхнення у громадській роботі. Зазначив, що між ветеранською організацією й районною владою склалися міцні, конструктивні взаємини, в основі яких покладено принципи взаєморозуміння й відповідальності.

Кожний з присутніх членів конференції мав можливість виступити та внести пропозиції щодо нової кандидатури на посаду керівника районної ветеранської організації.

Заслухавши  звіт ревізійної комісії за звітний період учасники зібрання  обрали раду районної організації ветеранів, ревізійну комісію та голову районної організації ветеранів війни.

В результаті голосування виборів голови районної ветеранської організації на наступні чотири роки цю посаду знову обійматиме чинний керівник районної організації ветеранів Адам Дударчук.

На завершення заходу присутні привітали Адама Харитоновича та побажали подальшої плідної праці.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.