Головна Звернення До уваги лучан! Працівники КП «Луцькводоканал» працюють цілодобово, щоб усувати аварійні перебої...

До уваги лучан! Працівники КП «Луцькводоканал» працюють цілодобово, щоб усувати аварійні перебої у роботі систем водопостачання

1108

У зв’язку з продовженням стабілізаційних робіт в енергосистемі України, в Луцькій громаді також можливі тимчасові аварійні зупинки водопостачання або пониження тиску води. Через аварійні відключення електроенергії на об’єктах водоканалу відбуваються раптові, не прогнозовані зупинки об’єктів, зокрема і артезіанських свердловин. Також проводяться відповідні перемикання в електромережах, що призводить до автоматичного спрацювання захистів і аварійного відключення об’єктів підприємства.

При цьому КП «Луцькводоканал» намагається забезпечувати безперебійне водопостачання, працюючи в режимі 24/7. Станом на зараз ми забезпечуємо баланс води, яка підіймається з надр і відразу після очищення такий же об’єм подається в місто.

Досягти робочого тиску в мережі водопостачання по місту при наявній ситуації в енергосистемі та з врахуванням розбору води є можливим лише на ранок неділі!

Просимо врахувати складні обставини, до яких призвела атака ворога!

Закликаємо всіх користувачів послуг водопостачання максимально економно використовувати воду, щоб зменшити об’єм відбору, оскільки це також є одним зі стабілізаційних факторів у системі водопостачання.

Підприємство постійно проводить консультації з енергетиками, щоб мінімізувати вплив планових і аварійних відключень на систему водопостачання і водовідведення міста.

Важливо, що попри надскладні умови, спричинені новою ворожою атакою, працівникам підприємства вдалося зберегти в робочому стані всі об’єкти підприємства, усе енергетичне і регулююче обладнання перебувають в робочому стані.

Упродовж найбільш критичної доби працівники КП «Луцькводоканал» працювали на межі можливостей, щоб врятувати систему водовідведення від непоправних наслідків.

Дякуємо працівникам ДСНС і нашим аварійникам, завдяки яким вдалося забезпечити своєчасне відкачування з КНС і не втратити головні насосні станції, що могло призвести до екологічної катастрофи.

Наголошуємо на необхідності створення тридобового запасу технічної води та подбати про наявність питної води на три доби для всіх лучан! Адже кожен громадянин повинен розуміти, що нові атаки ворога можуть статися в будь-який момент.

З вірою в Перемогу і в ЗСУ працівники комунальних підприємств робитимуть все можливе, щоб зберегти системи водопостачання і забезпечувати безперебійну подачу води.

 

КП «Луцькводоканал»