Головна Цікаво Комісія ініціює “потепління” стосунків з ОДА (відео)

Комісія ініціює “потепління” стосунків з ОДА (відео)

341

Постійна комісія з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій звернулася до   голови  ОДА Олександра Савченка   щодо покращення співпраці управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації з постійною комісією з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій і виконавчим апаратом обласної ради.

Комісія ініціює "потепління" стосунків з ОДА (відео)

Питання розглядалася на вчорашньому засіданні, яке відвідав очільник виконавчої влади області.

Комісія ініціює "потепління" стосунків з ОДА (відео)

Голова постійної комісії Валерій Курстак зауважив, що впродоавж нинішньої каденції ради не вдається налагодити конструктивної співпраці зі згаданим управлінням та його керівником Юрієм Кресаком. Йдеться про те, що комісія не володіє інформацією про події, які відбуваються в області на міжнародному рівні, оскільки управління ігнорує депутатів.

Комісія ініціює "потепління" стосунків з ОДА (відео)

Алла Лісова додала, що комісія ініціювала чимало кроків назустріч посадовцям ОДА, однак результатів немає.

Комісія ініціює "потепління" стосунків з ОДА (відео)

Голова Волинської ОДА Олександр Савченко сказав, що не коментуватиме почутого на комісії, але розбиратиметься. “В мене є свої претензії до Юрія Кресака. Разом з тим, почув хороші відгуки про нього під час зустрічі з  Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Вєславом Мазуром, а також Віце-консулом дипломатичного представництва Мареком Запуром“, – зауважив голова ОДА. Він вважає, що питанням економіки потрібно приділяти більше уваги як виконавчій, так і представницькій владі. Заявив, що налаштований на співпрацю в цьому плані і покритикував нинішню структуру ОДА, зауваживши, що в назві жодного з управлінь чи департаментів навіть немає слова “економіка”.
Про готовність до конструктивної співпраці з депутатами заявляє і начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак.

Комісія ініціює "потепління" стосунків з ОДА (відео)