Головна Цікаво Особливості ортопедичних диванів

Особливості ортопедичних диванів

448

Тільки однією особливістю ортопедичний диван відрізняється від звичайного – унікальним матрацом, який позитивно впливає на здоров’я спини людини. Саме ця річ наділяє диван ортопедичними властивостями й дозволяє господареві використовувати його, як місце для сну.

Якщо ви вирішили придбати ортопедичний диван, то варто зазирнути в інтернет-магазин Дивани для нірвани. Він гарантує своїм клієнтам широкий асортимент товарів та їх високу якість.

Основні причини для придбання ортопедичного дивану

Найчастіше подібні вироби купляються в квартири невеликої площі для того, щоб зекономити трохи вільного простору. Адже розкладний ортопедичний диван дозволяє проігнорувати придбання спального ліжка. В чому ж принципова різниця між цим виробом і звичайним диваном?

В більшості випадків у звичайному дивані в якості наповнювача використовується поролон разом с пружинним блоком. Це чудові матеріали, які організовують достатній рівень комфорту для сидіння або лежання на нетривалий строк. В ортопедичних диванах матраци також можуть складатись з пружинного блоку і якогось наповнювачу, але пружини в такому випадку будуть розташовані особливим чином, щоб підтримувати спину людини в необхідних місцях. Це дозволяє хребту зайняти природню для себе позицію, що в подальшому позитивно позначиться на здоров’ї власника такого виробу.

Ортопедичні дивани мають такі переваги:

  • Простий та елегантний спосіб трансформації дивана в спальне місце.
  • Спальне місце абсолютне рівне. Вони не має пагорбів або ям. Такою особливістю воно нагадує звичайний матрац для ліжка.
  • Ортопедичний матрац забезпечує чудову підтримку хребта. Від цього тіло людини на протязі всього сну знаходиться в правильному положенні.
  • Деякі матраци ортопедичних диванів можуть мати масажний ефект, що є безсумнівним плюсом, особливо після важкого робочого дня.
  • Завдяки трансформації подібні дивани не займають багато місця. Їх вигідно й практично купляти в невеличкі кімнати.
  • Найчастіше ортопедичні матраци виготовляють з гіпоалергенних матеріалів, які не мають негативної дії на шкіру людини.

Особливості ортопедичного матрацу

Ортопедичні матраци бувають трьох різновидів:

  • жорсткий;
  • напівжорсткий;
  • м’який.

Перший варіант найкраще підходить для молодих людей з проблемами або болями в спині. Він чудово підтримує цю частину тіла в природньому положенні й значно покращує загальний стан здоров’я людини.

Напівжорсткий матрац краще придбати людям без зайвих проблем зі здоров’ям. Такий вид виробу забезпечує високий комфорт і одночасно продовжує підтримувати спину.

М’які матраци краще підходять для травмованих осіб або людей похилого віку.