Головна Цікаво 10 кімнатних рослин, які принесуть в будинок багатство і удачу

10 кімнатних рослин, які принесуть в будинок багатство і удачу

3840

Рослинам вже давно приписують різні властивості і вважають, що вони володіють певною енергією. Якимось чином ця енергія впливає і на нас з вами. Є рослини, які очищають будинок від усього лихого, є ті, які приносять злагоду, довголіття і спокій, а є квіти, які потрібно мати, якщо потрібно, щоб в дім прийшла любов. Ми вирішили з’єднання з’ясувати, які квіти приносять успіх і удачу, і нікого добірку «грошових» рослин.

Грошове дерево

Pachira aquatica

Також відоме як каштан Гвіана або пахіра. Квітка зростання в тропіках, в Центральній і Південній Америці. Згідно філософії фен-шуй, деревце приносити в дім добробут і щастя.

Його часто дарують друзям, родичам і знайомим, коли хтось збирається одружитися, влаштовується на нову роботу або починає нову справу. Вирощувати пахіра не складно, вона не вимагає багато світла і добре себе почуває навіть при прохолодній температури повітря.

Кімнатний бамбук

Драцена Сандера

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Один з найбільш популярних символів фен-шуй, здатний залучати сприятливу енергію Ци, а значить — покращувати ту сферу життя, яку ви хочете активізувати. Свого власника бамбук наділяє стійкістю і витривалістю, а в дім приносити щастя і процвітання. Ну і майже ніякого догляду не потребує, досить вчасно доливати води в ємність.

Щоб привабити багатство і процвітання, розташуйте бамбук на Південно-Сході, а якщо хочете, щоб усе в хаті були здорові і щасливі, ставте бамбук в центрі будинку.

Грошове дерево, Толстянка

Crassula ovata

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

У практиці фен-шуй вважається, що рослини з округлими, м’яка якими листям приносять удачу і благополуччя. У толстянки листя якраз такі, не дивно, що її заводять в будинку для залучення грошей. У догляді вона зовсім невибаглива: досить поливати її, коли грунт стані суху, і забезпечуваи сонячне світло на кілька годин у день. Для того, щоб в хаті водилися гроші, радять застосовувати невелику хитрість: закопати в горщику з толстянкою одну монетку або повісити китайські монетки на листя дерев. Так вони будуть давати дереву додаткову силу. Працює ця хитрість на практиці чи ні, ми не перевіряли, але спробувати можна.

Фікус

Ficus elastica

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Фікус з його округлимо листям теж приносити удачу, багатство і процвітання. Його слід ставити поруч зі входом в будинок або в офіс, в «зону багатства». Доглядати за фікусом теж не складно, розмістити його слід в півтіні і використовувати добре дренованому суміш для кімнатних рослин.

Фіалка

Сенполія

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Ще одне потужне рослина, що привертає в будинок успіх. Поставити її в південно-східному куточку вашого будинку, тоді вона буде приносити фінансовий достаток і процвітання. Обов’язково придбайте пару фіалок, якщо любите кімнатні квіти. Крім того, що ці маленькі квіточки є справжнім магнітом для грошей» (тут, правда, немає ніяких наукових доказів), вони просто дуже красиві і піднімають настрій всякий раз, коли ви на них дивитесь.

Плющ звичайний

Epipremnum aureum

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Плющ «диявола» і плющ «Соломонових островів» — це всього лише симпатичне у юнка рослина, яку ми звикли бачити в багатьох будинках. Вважається, що плющ відганяє негативну енергію, особливо із спальні, а в якості бонусу — приносити удачу та процвітання. Але, мабуть, головне, перевага плюща — це ті, що рослина є своєрідним фільтром, оскільки очищає повітря від різноманітних токсинів і шкідливої хімії. Фахівці фен-шуй рекомендують посадити таку ліану в будинку, тому що вона приносити удачу.

Китайське грошове дерево

Pilea peperomioides

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

І знову, красиві округлі листя, роблять китайські грошові дерева популярними рослинами, які люблять розміщувати в будинках для залучення успіху, удачі і грошей.

Рослина добре себе почуває на сонячній стороні, але не під прямі сонячні промені його ставити не потрібно. Сильний полив китайському деревця теж протипоказів.

Кордилина

Cordyline minalis

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Вважається, що до ордилина володіє приголомшливими магічними властивостями. Якщо вирощувати її у своєму домі, це принесе вам гроші і справжнє щастя.

Існує прикмета, що якщо кордилина дає другий стебло, значити у ваш будинок скоро прийде справжня любов.

Кислиця трикутна

Oxalis regnelli

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Люди, які вірять у прикмети, запевняють, що рослина приносити в будинок тільки позитивну енергію: захищає сім’ю від сварок і скандалів, дарує атмосферу спокою.

Європейці дарують іноді кислиці на новосілля, оскільки вважають, що разом з квіткою в будинок приходити удача для всіх членів сім’ї. Кислиця або трилисник відомий і в ірландському фольклорі, і теж вважається щасливим рослиною.

Шпороцветник

Spurflowers

10 комнатных растений, которые принесут в дом богатство и удачу

Рослина ще називають плектрантус або шведський плющ і також вважають одним з кращих рослин, які залучають в будинок гроші і удачу. Вирощувати його легко як кучерявого або повзучої рослини. Якщо ви посадили плектрантус в будинку, розмістіть його на висоті, щоб гілках було, куди опускатися. Плющ не любити прямі сонячні промені, тому його краще розміщувати в півтіні.

Цікаво, що у Швеції деякі люди купують лотерейні квитки, тримаючи в одній руці гілочку плектрантуса.