Головна Листи Учень Володимир-Волинської гімназії пише наукову роботу про становлення 14 окремої механізованої бригади...

Учень Володимир-Волинської гімназії пише наукову роботу про становлення 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого

1927

НАУКОВА РОБОТА ПРО НАШУ БРИГАДУ – ТВОРИМО ІСТОРІЮ РАЗОМ!

Учень Володимир-Волинської гімназії імені Олександра Цинкаловського Максим Ярош днями завітав до нас у гості. І приводом для цього стала не звичайна цікавість, – Максим пише наукову роботу, темою якої є історія, становлення та героїчний шлях нашої народженої та загартованої в боях 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого! Науковим керівником юнака є вчитель історії міської гімназії Володимир Данилюк, і незабаром Максим захищатиме свою роботу на конкурсі в Малій Академії Наук.

Про це Шацькому краю повідомили у 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого

Розпочав свою наукову працю хлопець у серпні 2019 року, в той час, коли весь особовий склад бригади воював на Луганщині. Коли ми повернулися, то з радістю зустріли юного науковця, аби поділитися тим, що знаємо, що пережили. Під час спілкування зрозуміли, що Максим вже чимало знає про нашу бригаду та про нас, її військовослужбовців. Сам хлопець зізнається, що обрав цю непросту тему тому, що пишається рідним містом, а відтак, і нашою військовою частиною, яка тут дислокується.

-Мене одразу підтримали рідні, вчителі, однокласники. Адже історія нашої бригади – це невід’ємна частина історії міста і всієї України! Ті, хто служить у нашій 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого, без перебільшення, творять сучасну, переможну історію України!

Тож тепер, окрім підтримки рідних, вчителів та друзів, Макс матиме ще й підтримку всієї бригади! Докладемо максимум зусиль для того, аби збагатити дослідницькі «фонди» молодого науковця потрібною, цікавою, та й навіть ексклюзивною інформацією, і певна річ, триматимемо кулаки за Максима під час захисту його наукової роботи про нашу бригаду і про нас!

Так тримати, козаче! Творимо історію разом! Слава Україні!