Головна Цікаво 3 кулінарних лопатки, які потрібні в кожному будинку

3 кулінарних лопатки, які потрібні в кожному будинку

1943

Економте місце на кухні і позбавте себе від зайвих предметів на стільниці. Для того, щоб перемішати і перевернути що завгодно, потрібні будуть тільки ці різновиди лопаток.

Шпатель для риби

Такий лопаткою можна перевернути все, що завгодно, а не тільки рибу. Хоча, зізнайтеся, що може бути складніше, ніж перевернути рибне філе так, щоб воно тут же не розвалилося? Лопатка досить довга і міцна, але при цьому дуже тоненька, так що їй буде зручно перевертати будь-яку їжу.

А ще зверніть увагу на прорізи в лопатці, які дозволять стекти зайвому жиру назад в сковороду. Ще один додатковий плюс такої лопатки в тому, що вона витримує навіть дуже високу температуру.

Гумова або силіконова лопатка

3 кулинарных лопатки, которые нужны в каждом доме

Ці лопатки не підходять, щоб перевертати шматки, але вони ідеальні для приготування різного роду яєчні, омлетів, болтуний або скрэмблов. Ну і такими лопатками зручно розмішувати щось на зразок соуси, підливи або джему в сотейнику.

Дерев’яна лопатка яна

3 кулинарных лопатки, которые нужны в каждом доме

В принципі, навіть двох попередніх лопаток буде достатня, але хоча б одна дерев’яна яна винна буті в будинку. На випадок, якщо ви вже забруднили обидві лопатки. Ця може і шкребти, і складати навпіл, і перевертати. А якщо нею правильно користуватися, то прослужити вам довгі-довгі роки.