Головна Цікаво Abirapro (Абірапро): ціна, інструкція, купити в Україні

Abirapro (Абірапро): ціна, інструкція, купити в Україні

93

Рак простати – один із найпоширеніших видів онкології у чоловіків дітородного віку. У запущених стадіях він здатний призводити до смерті або значно ускладнювати життя. Завдяки тому, що досягнення фармакології не стоять на місці, останніми роками шанси на одужання у чоловіків хворих на рак простати значно зросли. Все це завдяки ефективному лікуванню за допомогою андроген-блокаторів останнього покоління.

Такі лікарські засоби діють виключно на гормональне тло, не порушуючи інших процесів життєдіяльності. На відміну від своїх попередників мають мінімальний перелік протипоказань та побічних ефектів, а також слабкий накопичувальний токсичний ефект. Одним із таких препаратів по праву вважається Абірапро. Він щорічно рятує тисячі чоловіків від тяжких наслідків раку передміхурової залози по всьому світу.

Абірапро: ціна препарату, де купити в Україні?

Abirapro – це дженерик найвищої якості, що дозволяє не тільки ефективно боротися з раком простати, але й бюджетно. Купити такий препарат можна, звернувшись до однієї з інтернет-аптек, що спеціалізуються на продажу онкологічних препаратів.

Найбільш вигідна пропозиція представлена ​​в інтернет-аптеці https://medfarma.com.ua. Тут ціна за упаковку таблеток Абірапро складає 191 долар. Доставка здійснюється в день замовлення, відправки здійснюються в будь-яку точку України.

Abirapro: яка ефективність препарату?

За даними актуальних досліджень, ефективність від Абірапро становить 84% для початкових стадій захворювання та 62% – для запущених. Це стосується медикаментозного лікування.

У комплексі з кастрацією, ефективність становить: 94% та 78% відповідно. У критичних випадках Абірапро призначається у комплексі хіміотерапії. У разі його ефективність становить – 71 %.

Абірапро входить до списку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я, як найбезпечніші та найефективніші ліки для терапії раку простати. Даний препарат продається та застосовується у всьому світі.

Абірапро: опис препарату

Абірапро – це таблетки, в основі яких міститься діюча речовина Абіратерон ацетат у дозі 250 мг. Призначають у таких клінічних випадках:

нововиявлений рак простати у чоловіків дітородного віку;
Кастраційно стійкий рак передміхурової залози у чоловіків;
Рецидивуючий рак простати, якому не допомогла кастрація чи попереднє лікування.

Призначається у комплексі терапії з:

  • Преднізон або Преднізолон;
  • У складі хіміотерапії з Доцетаксел;
  • Препаратами, що уповільнюють ріст пухлини.

Тривалість лікування встановлюється індивідуально лікарем і залежить від багатьох факторів. У запущених стадіях, пацієнти приймають Абірапро до того моменту, поки він надає терапевтичний вплив на організм, полегшуючи перебіг недуги.

Кому протипоказаний Абірапро?

Абірапро не можна призначати:

  • Жінкам;
  • Дітям (вік менше 18 років);
  • Людям, у яких спостерігається алергія на Абіратерон;
  • При тяжких патологіях печінки та нирок;
  • При сильній гіпертонії;
  • При цукровому діабеті (обережно).