Головна Цікаво Посудомийна машина: 5 причин купити техніку для дому

Посудомийна машина: 5 причин купити техніку для дому

93

Завдяки сучасним технологіям домашні відносини перестають займати більшість вільного часу. Миття посуду вимагає кількох годин на тиждень, особливо, якщо сім’я велика. Але посудомийки здатні заощадити свій час і знизити рахунок за воду. Інтернет-магазин Vento пропонує широкий асортимент вбудованих посудомийних машин Ventolux.

5 переваг посудомийних машин

Посудомийна машина здатна краще і швидше очистити брудний посуд, особливо якщо там залишилися залишки їжі, що засохли. Але це не єдина перевага вбудованої техніки.

  • Економія води. Щоб помити посуд після одного їди, доводиться витрачати кілька літрів води. Але посудомийна машина дозволяє помити понад 100 одиниць посуду, використовуючи лише до 15 літрів води. Якщо мити посуд у традиційний спосіб, для такої кількості доведеться використовувати до 40 літрів води.
  • Економія часу. Потрібно лише правильно завантажити машинку, включити, і насолоджуватися вільним часом.
  • Гігієнічність. Завдяки високим температурам вдається обробляти поверхню посуду гарячою парою, завдяки чому знищуються мікроби та бактерії.
  • Блиск посуду. Миючі засоби не здатні забезпечувати такий блиск, як спеціальні засоби для посудомийних машин.
  • Стильна кухня. Посудомийна машина красиво доповнює кухонні меблі та додає вишуканості.

Особливості посудомийних машин Ventolux

Ventolux – це український бренд побутової техніки, заснований у 2005 році. Вартість техніки доступна, оскільки вона потрапляє в каталог магазину прямого виробника. У наявності кілька типів посудомийних машин.

Основний критерій, яким вибирають посудомийку, ширина. Техніка завширшки до 45 см підходить для маленьких кухонь. Посудомийки 60 см найпоширеніші, вони більш продуктивні. Два типи машин мають від 4 до 6 програм. До кожної машинки представлений список технічних особливостей, рекомендації щодо використання, обслуговування. Консультанти магазину Vento допоможуть визначитися із типом техніки.

Магазин Vento пропонує покупку техніки в кредит без відсотків та переплат. Партнерами магазину виступають Приват Банк, Альфабанк та Монобанк. Для оплати частинами немає потреби надавати додаткові документи. Оформити розстрочку можна від 3 до 12 місяців. Перед придбанням необхідно уточнювати умови з менеджером магазину.