Головна Цікаво Адвокат з житлових суперечок

Адвокат з житлових суперечок

2069

Саме поняття житлового спору з’явилося тільки після розвалу СРСР. У радянській державі кожен громадянин мав право на безкоштовне житло, і суперечок з цього питання не виникало. Після 1993 року право на житло збереглося, але зникло вказівку, як це житлове право повинно реалізовуватися. Тому приватизація державних квартир в молодої Російської Федерації пройшла стихійно, без втручання держави. Це питання ніяк регулювався. З цієї причини житлові спори зараз є одними з найскладніших справ і в той же час – найпоширенішими.

У цій сфері особливо багато нюансів, які людина без юридичної освіти просто не в силах охопити. Саме з житлових спорів адвокат необхідний. Він не тільки заощадить час, але і нерви.

Що входить в поняття житлового спору

Це все питання, так чи інакше пов’язані з питаннями місця проживання. Їх не можна перерахувати в певному списку, тому що житлове питання в державі вирішене настільки некоректно, що з закінченням часу виникають і безпрецедентні ситуації. Однак частина все ж має велику поширеність.

1. Заселення. Державні програми по заселенню громадян містять безліч підводних каменів. А в нову куплену квартиру не завжди так просто відразу заселитися. Нерухомість в спадок, обтяження, довідки про наявні борги на квартиру або будинок – всі документи проста людина не зможе роздобути. Занадто легко щось забути.

2. Виселення. Зняття з реєстраційного обліку людини в разі його тривалої відсутності, виселення колишнього члена сім’ї, а також офіційна реєстрація вибуття – все це краще довірити фахівцеві, щоб виселений людина в майбутньому не міг претендувати на нерухомість. Питаннями розподілу майна колишнього подружжя також повинен займатися професійний юрист, щоб виключити несправедливий розподіл і маніпуляції.

3. Купівля-продаж. Так, на жаль, і в такий, здавалося б, простий угоді потрібна підтримка фахівця. Він допоможе зібрати потрібні довідки і вирішити несподівані ситуації. Наприклад, пов’язані з комунальними платежами і боргами по ним. Також тільки за допомогою фахівця можна розірвати договір купівлі-продажу.
4. Представництво. Необхідно, щоб інтереси громадянина захищав юрист, підкований в питаннях житлового права, вміє вчасно підібрати необхідний аргумент. Юриспруденція сфера особлива, зі своїми правилами, які діють тільки на суді. Тому потрібно залишати справи професійним гравцям.

5. Порядок користування житлом. Сусіди можуть затопити квартиру і відмовитися компенсувати збиток, нерухомість може виявитися в аварійному стані, і в тому числі якщо ночами включають гучну музику – все це можна розрулити за допомогою юриста. Абсолютно легально і справедливо.

Необхідно заручитися допомогою юриста https://pankova-vislyaeva.kiev.ua/ на початку справи. І чим раніше, тим краще, адже тоді менше шанс допустити непоправні помилки, які не зможе виправити жоден адвокат.