Головна Цікаво Будівництво комерційних об’єктів – швидко, зручно та вигідно!

Будівництво комерційних об’єктів – швидко, зручно та вигідно!

83

Сфера будівництва комерційної нерухомості – одна з найскладніших. Залежно від цільового призначення, розташування й територіальної приналежності такі об’єкти можуть мати різний зовнішній вигляд і вимоги щодо технічних характеристик і методів будівництва. Загальним же чинником, який об’єднує будівництво будь-якого комерційного об’єкту (магазин, ТРЦ, логістичний центр, кафе, ресторан чи щось інше) є швидкість зведення, адже він призначений для ведення бізнесу.

Комерційна нерухомість припускає інтенсивну експлуатацію, що доповнило основну умову швидкого зведення ще невеликим переліком вимог:

· якісна теплоізоляція;

· дотримання норм і правил протипожежної безпеки;

· стійкість до зовнішнього середовища, перепадам температур і вологості, а в окремих ситуаціях – хімічних речовин;

· високий рівень звукоізоляційних властивостей;

· максимальний корисний простір, що не порушує надійність конструкції;

· презентабельність стилю і дизайну.

До того ж будівництво комерційних об’єктів відрізняється від зведення житлових будівель декількома додатковими вимогами. По-перше, це мінімізація витрат на підтримку комфортних умов в процесі експлуатації, високі вимоги до норм енергоспоживання через використання великої кількості потужного устаткування, а також висока якість матеріалів, здатних витримати постійну інтенсивну зовнішню дію.

По-друге, при плануванні таких об’єктів основний упор йде не на вартість, а на якість і швидкість, навіть на шкоду істотному збільшенню бюджету будівництва. Все частіше починають використовуватися інноваційні технології. Наприклад, одним із таких варіантів стає 3d друк, який дозволяє звести каркас будівлі в один поверх всього за день, передбачивши подальше оперативне встановлення комунікацій, теплоізоляції, вікон й інших елементів.

Не менш перспективною вважається методика контурного будівництва, при якій зведення будівлі здійснюється методом наплавлення металом. Є нововведення і в підготовчих роботах – інформаційне моделювання об’єкту із створенням 3d проекту, що враховує усі нюанси й особливості кожного етапу будівництва.

Яку саме методику будівництва обрати, допоможуть інженери будівельної компанії https://msbud.com/. В результаті об’єкт вирішує усі необхідні завдання, стає більш зручним у використанні та дійсно прибутковим, якою й повинна бути комерційна нерухомість!