Головна Цікаво Якими бувають автобетононасоси

Якими бувають автобетононасоси

63

Невеликі будівельні компанії не купують дороге спецобладнання, а беруть його в оренду на необхідний термін. Це суттєво економить витрати на будівництво. Автобетононасоси в цьому відношенні особливо популярні – вони забезпечують безперебійну подачу бетонної суміші на великі відстані і висоту і незамінні на будь-якому об’єкті будівництва.

Особливість даного агрегату в тому, що насосна конструкція встановлена ​​на автомобільне шасі, що забезпечує хорошу маневреність і дозволяє доставляти бетонну суміш в будь-яке потрібне місце.

Розрізняють такі типи автобетононасосов:

• з механічним приводом – сьогодні практично не використовуються, так як мають ряд недоліків: через невеликий ходу поршня бетон подається нерівномірно, а радіус дії обмежений – всього 300 м по горизонталі і 40 м по вертикалі;
• з гідравлічним приводом – хід поршня збільшений до 150-250 см, а це значить, що подача суміші буде стабільною і рівномірною.

За принципом дії сучасні автобетононасоси бувають роторними (такі вже практично не зустріти) і поршневими, чия продуктивність становить 80-180 кубометрів на годину – їх можна орендувати на https://betononasos.com.ua.

Агрегат складається з двох циліндрів, в яких поршні працюють за рахунок кінематичного приводу. Бетонна суміш одночасно всмоктується одним і подається другим циліндром в бетоновод. Завдяки налагодженій та невпинної роботі клану здійснюється постійна подача будівельного матеріалу.

Купувати чи орендувати?

На великих будівельних об’єктах ручна праця невиправданий і замінений спеціалізованою технікою, в тому числі і автобетононасос. Вони не просто переміщують розчини на потрібну відстань і висоту, а й за рахунок постійного помішування в відсіку покращують їх якість.

Мати таке обладнання в своєму розпорядженні вкрай вигідно! Разом з тим покупка такого агрегату часто економічно буває недоцільною, особливо якщо будівельна бригада невелика або якщо роботи сезонні, адже варто бетононасос чимало. Крім того, така спецмашина вимагає витрат на профілактичні та ремонтні роботи, а також стоянку і охорону. В результаті оренда автобетононасоса стає більш вигідною, ніж покупка.

Плюсів тут буде багато: оренда в десятки і навіть сотні разів дешевше покупки, немає необхідності утримувати цілий автопарк і забезпечувати його робочий стан – в оренду здається повністю справна техніка. Плюс економія на зарплаті оператора, зміст гаража і станції техобслуговування. Замовити спецтехніку можна навіть на кілька годин – це дійсно вигідно!