Головна Цікаво Чому інвестувати у заміську нерухомість – вигідно

Чому інвестувати у заміську нерухомість – вигідно

352

Передмістя зазвичай асоціюється з необхідністю долати велику відстань, марнуванням часу та відсутністю поблизу бажаної інфраструктури: торгових центрів, магазинів та інших установ. Такі місця не завжди асоціюють із тим, у що хотілося б вкладатися.

Проте сучасні заміські райони мають не лише необхідну інфраструктуру, але й відрізняються високотехнологічним зовнішнім виглядом. Наприклад, під Києвом у селі Нові Петрівці купити будинок можна у гарному котеджному містечку. У такому районі жити цілком комфортно, а в майбутньому вартість нерухомості лише зростатиме.

Яку нерухомість інвестувати?

Щоб укластися з вигодою, необхідно правильно вибирати об’єкт для інвестицій. Потрібно оцінювати кілька факторів:

 • Наскільки далеко заміська місцевість знаходиться від міста. Це буде показником того, скільки часу йтиме на дорогу, а відповідно, чи буде це вигідно та зручно.
 • Типи житла. У заміських територіях ведуться забудови різних типів житла: котеджі, таунхауси, квадрохауси та дуплекси. Зазвичай, це не квартири в будинку з декількома під’їздами. Це власний будинок різної поверховості зі своїм двориком та ділянкою для відпочинку. Можна вибрати найбільш підходящий для обставин варіант будівлі.
 • Інфраструктура: наявність магазинів, різних сервісів, шкіл, місць для відпочинку та отримання медичного лікування, а також дорожнього сполучення, місць для паркування та зберігання автомобілів.

Якщо місцевість, що сподобалася, має всі умови, придатні для комфортного повсякденного життя, значить, нерухомість коштує своїх інвестицій. У котеджному містечку Нові Петрівці купити будинок можна у вигідному районі.

Житло у містечку Нові Петрівці

У Вишгородському районі активно ведеться будівництво новобудов, що відповідають вимогам до сучасних будинків. У місті Нові Петрівці купити будинок можна в комплексах різних типів.

Забудовник Холланд Парк пропонує такі варіанти:

 • Таунхауси. Це двоповерхові житлові комплекси, поділені на квартири-будиночки для кількох господарів. Кожна має свій під’їзд до входу, власний закритий дворик для відпочинку. Усі комунікації підведені, а територія навколо комплексу облагороджена. Хороший варіант для тих, хто не має часу на догляд за садом, але є бажання мати власний будинок.
 • Продаж котеджів. Окремі просторі будинки з різним плануванням. Знаходяться на ділянці з великим двором, на якому можна вирощувати власний палісадник, добудовувати додаткові споруди.
 • Дуплекси – це будинок для двох сімей. Є два різні входи, будинок із дзеркальним плануванням, що дозволяє власникам не втручатися в життя один одного. Дуплекси розділені на два просторі двори, вони більші за таунхауси.
 • Квадрохаус – це будинок, збудований для чотирьох сімей. В іншому схожий із дуплексами.

За такої різноманітності покупцям легше зрозуміти, у що вони хотіли б вкласти свої фінанси.

Переваги житлових комплексів у котеджному містечку

Забудовник Холланд Парк у Нових Петрівцях пропонує житло з важливими перевагами:

 • Кожен будинок та комплекс побудовані з екологічно нейтральних матеріалів.
 • У всі будівлі проведено комунікації із чистою артезіанською водою. Не потрібно встановлювати фільтри або привозити воду з інших джерел.
 • Є інтернет та інші необхідні інженерні комунікації.
 • Гідна інфраструктура: є спортивні та дитячі майданчики, іподром, красиві природні ландшафти, водоймища, де можна відпочити на природі.

Якість виконання робіт із будівництва суворо контролюється на всіх етапах. Забудовник надає нові фотозвіти про проведені роботи. Тому покупцям зручно орієнтуватися у пропозиціях компанії.

Головні причини інвестування

Вкладати накопичення у заміську нерухомість – це вигідно з кількох причин:

На етапі будівництва та введення в експлуатацію житло коштує дешевше, що дозволяє заощадити зрештою.
Для будівництва обрані райони з гарною транспортною розв’язкою, у перспективних районах, що розвиваються.
Інфраструктура зводиться одночасно з новими будинками, тому містечко повністю підходить для повноцінного спокійного життя.

Зважаючи на наближеність до Києва і інфраструктуру, що розвивається, вартість такої нерухомості продовжує зростати. Тому в майбутньому житло можна вигідно перепродати, на чому можна заробити. І це також одна з причин інвестувати в нерухомість за містом.